İlimize atanan Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun’a ziyaret

Sakarya Barosu ve TÜMSİAD, ilimize yeni atanan Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun’u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Başkan Kazan ile birlikte Başkan Yrd. Av. Ahmet Ziya Akar, Yönetim Kurulu Üyeleri Av. İlknur Ebiz Yıldız, Av. Talha Toçoğlu ve Av. Tolga Kırtay’ın katılmış olduğu ziyarette yeni adliye binası, CMK ve adli yardım görevlendirmeleri, arabuluculuk ve uzlaşmacılık konuları hakkında da karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.

Sakarya Barosu olarak hukuk ve adalet için, çalıştıklarını ifade eden Başkan Kazan: “Bu hususta başsavcılığımız ile uyum ve işbirliği içinde çalışacağımıza inanıyoruz. Sakarya’mıza hoş geldiniz.” diyerek kendisine başarılar diledi.

Baro heyetinin bu nazik ziyaretinden dolayı memnuniyetini belirten Başsavcı Lütfi Dursun Sakarya’da görev yapmaktan mutluluk duyduğunu ifade ettiği konuşmasında “Ülkemizin bu güzel ilinde hep birlikte çok daha güzel, çok daha huzurlu bir Sakarya için çalışacağız. Bu süreçte iletişime her zaman açığız. Konuşacağız, müzakere edeceğiz ve ortak akıl doğrultusunda hareket edeceğiz.”diyerek nazik ziyaretleri için Başkan Kazan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.


TÜMSİAD Sakarya da ziyarette bulundu

TÜMSİAD Sakarya Şube başkanı Ahmet Ölmez, yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte görevine yeni atanan Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun’u makamında ziyaret ederek ‘’hayırlı olsun’’ temennisinde bulundu.   

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez ilimizde yeni göreve başlayan Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun’a yeni görev yerinde başarılar diledi.       

Sakarya'da görev yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Başsavcı Lütfi Dursun, iş dünyası ile birlik içerisinde çalışacaklarını ifade ederek ziyaretinden dolayı TÜMSİAD Başkanı Ahmet Ölmez ve yönetimine teşekkür etti. TÜMSİAD Başkanı Ahmet Ölmez, Başsavcı Dursun’a başarılar dilerken, kendisiyle birlikte Sakarya’mız için hep birlikte canla başla çalışacaklarını belirtti.

Ardından ikinci ziyaretini Sakarya Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Haydar Memiş’e gerçekleştiren TÜMSİAD yönetimi burada da karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. Başsavcı Haydar Memiş, TÜMSİAD’ın iş dünyası içerisinde önemli bir misyonu üstlendiğini belirterek çalışmalarında başarılar diledi. TÜMSİAD Başkanı Ahmet Ölmez ziyarette Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun ve Cumhuriyet Başsavcısı Haydar Memiş’e 15 Temmuz Diriliş Destanı kitapçığı hediye etti.

TÜMSİAD’ın yargı mensuplarına yaptığı ziyarette; Şube Başkanı Ahmet Ölmez, Şube Başkan Yardımcıları Nihat Baltaoğlu, Serkan Kayınoğlu, Naim Yener, İsa Aydoğan, yönetim kurulu üyeleri, Ali Çilingir, Şakir Ahmet Terzioğlu, Sinan Güneş ve Şube Genel Sekreteri Ferhat Ateş hazır bulundu.   

sakarya lütfi kurt
5 yıl önce
title
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]