Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

İl Başkanı Kılıç'tan başsağlığı mesajı

AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, "Vatani görevini yaparken şehit olan askerlerimize ve polislerimize Allah'tan rahmet kederli ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyorum" dedi.

Kılıç, AK Parti il binasında düzenlediği basın toplantısında, şehit yakınlarına başsağlığı dileğinde bulundu.

"Vatani görevini yaparken şehit olan askerlerimize ve polislerimize Allah'tan rahmet kederli ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyorum" diyen Kılıç, yaralılara da acil şifa diledi.

Milletin istiklal ve istikbali için vereceği tarihi kararın arefesinde olduklarını belirten Kılıç, 14 yıldır kritik süreçlerden geçildiğini bu süreçlerin sağduyu, tecrübe, birikim ve milletin desteğiyle aşıldığını ifade etti. 12 Eylül tarihini Türkiye'nin en talihsiz günlerinden biri olarak niteleyen Kılıç, şunları kaydetti:

"Çok şükür 2010 referandumu ile bu tarihin üzerindeki kara lekeyi kaldırdık. Şimdi 12 Eylül 2015'te bu günü AK Parti 5. Olağan Büyük Kongresi ile taçlandırıyoruz. Partimizin her kongresinin bir anlamı ve misyonu vardır. Bu kongremiz Türkiye'nin demokratikleşme, kalkınma, ilerleme ve değerleriyle bütünleşme yolculuğuna, evrensel sorumluluklarına ara vermedin, tüm hızıyla devam etmesinin kaynağı olacaktır. Bu kongremiz, 1 Kasım'da tek başına iktidarın ve ülkemizin hedeflerine ulaşmasının kaynağı olacaktır. Bu kongremiz tek başına iktidarın anahtarıdır. Birliğimizle hedeflerimizle yeni Türkiye yolculuğunun devam edeceği ve milletle olan sözleşmemizi parti olarak yeniden tazeleyeceğimiz kongremizin milletimize, ülkemize, siyasi hayatımıza ve demokrasimize hayırlı olmasını diliyorum."
8 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle