İki genç Karadenizde boğuldu

Kandıra sahilinde denizde boğulma tehlikesi geçirerek hastaneye kaldırılan Sakaryalı 25 yaşındaki Sümeyye Yılmaz ve Ukraynalı bir genç hayatını kaybetti. Geçen haftada Cebeci sahilinde Akyazılı iki genç boğularak yaşamını yitirmişti.
Kandıra Uzunkum Yelkenkayalar mevkiinde denize giren 25 yaşındaki Sümeyye Yılmaz boğulma tehlikesi geçirdi. Cankurtaranlarca sudan çıkarılan Yılmaz, sağlık ekiplerine teslim edildi.

Sağlık ekipleri tarafından olay yerinde ilk müdahalesi yapılan Yılmaz, Kandıra M. Kazım Dinç Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Sümeyye Yılmaz doktorların tüm müdahalelerine rağmen yaşamını yitirdi.

Sakarya'dan gelerek Cebeci sahilinde denize giren Ali Uzun (22) ve Ukraynalı arkadaşı Agamurat Resulov da bir süre sonra çırpınmaya başladı. Uzun ve birlikte denize girdiği arkadaşı çevredekiler tarafından sudan çıkarıldı.

Bilinci kapalı şekilde sahile çıkarılan gençler, sağlık ekiplerinin müdahalesinin ardından hastaneye kaldırıldı. Resulov yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Sümeyye Yılmaz'ın cenazesi Serdivan Beşköprü Karaaslan Camii'nde kılınan namazın ardından Dernekkırı Mezarlığında toprağa verildi.

AKYAZILI İKİ GENÇTE BOĞULMUŞTU

12 Temmuz'da Cebeci sahilinde denize giren Akyazılı Taha Yasin Hacısüleymanoğlu ile Yunus Çakır'da boğularak yaşamlarını yitirmişti. 

Genç odası
Adapazarı genç odası
6 ay önce
title
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]