İki Çocuğunu Bırakıp Akyazılı 15 Yaşındaki Sümeyye ile Kaçtı

13 gün önce
Akyazı'da 15 yaşındaki Sümeyye Aslan, internetten tanıştığı 23 yaşındaki iki çocuk annesi Sibel Çetin ile kaçtı. Sümeyye'nin dedesi ve babaannesi, Müge Anlı'nın programına çıkarak yardım istedi. İki çocuğunu bırakıp kaçan Çetin ve Sümeyye Antalya'da bulundu.
Sakarya'da yaşayan Sibel Çetin, iddiaya göre, 6 ve 8 yaşlarındaki iki çocuğunu annesine bıraktıktan sonra internetten tanıştığı Akyazılı 10. sınıf öğrencisi Sümeyye Aslan ile birlikte kaçtı.
Ailesinin polise kayıp başvurusu yaptığı Sümeyye ile Sibel Çetin'in bir eğlence yerindeki görüntüleri ortaya çıktı.
Sümeyye'nin dedesi Şemsettin ve babaannesi Mevlüde Müge Anlı'nın programına çıkarak torunlarının bulunmasını istedi.
Müge Anlı ve ekibi kısa sürede kayıp kız ve Sibel Çetin'in izine Antalya'da ulaştı.
Sümeyye'yi kaçırmakla suçlanan Sibel çetin, programa bağlanarak; "Sümeyye yanımda. Benim yanımda olmak istedi. Ben kimseyi kaçırmadım. Sümeyye benden bir hafta önce evden ayrıldı. Ben kimseyi alıkoymuyorum. Sümeyye kendi ailesiyle görüşüyor. Nerede olduğunu söylüyor. Ben kimseyi zorla tutmuyorum" dedi.
MÜGE ANLI TEPKİ GÖSTERDİ Müge Anlı ise Sibel Çetin'e canlı yayında; "Bu çocuğu kaçırdığınızın farkında mısınız?O çocuk size mi ait? Elalemin çocuğunu neden tutuyorsunuz? Hangi menfaat karşılığında? Sen git önce 2 çocuğuna sahip çık. Başkasının çocuğunu alamazsın, git önce kendi çocuklarına analık yap. Sen o çocuğu niye eğlence mekanına götürüyorsun? O çocuk. Bir çocuk eğlence mekanına gidemez" diyerek tepki gösterdi.