Hizmetler Çok Beğenildi

Dini Hizmetler ve Dini Eşyalar
Dini Hizmetler ve Dini Eşyalar
hukuki hizmetler
14 yıl önce

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, muhtarlara Adapazarı Belediyesi tarafından 2004 yılından bu yana yapılan proje ve çalışmaları gezdirdi.

Başkan Dişli çeşitli mahallelerde görev yapan yaklaşık yüz muhtardan oluşan heyete Adapazarı Belediyesi tarafından dört yıl içinde tamamlanan ve devam eden projeleri gezdirerek çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Yağcılar Mahallesi'nde yapılan Cuma Pazarı ve Kapalı Semt Pazarı ile başlayan gezide sırası ile devam eden Kültür merkezi inşaat alanı, Şeker Mahallesi Pazartesi Pazarı ve Kapalı Semt Pazarı, tüm muhtarlıklara yapılacak muhtarlık konağı örneği Karaman Muhtarlık Konağı, toplu konut projeleri Korukent ve İdeal Kent, eski asit fabrikası arsasında Çark Deresi kenarında yapılan spor, eğlence ve alışveriş merkezi inşaat alanı ve en son olarak Çark Mesire'de yapılan Adapazarı'nda ilk olarak yapılan Nikah Sarayı gezildi.

Gezinin son durağı olan Nikah Sarayı'nda Adapazarı Belediyesi Başkanı Süleyman Dişli muhtarlara akşam yemeği ikram etti.

Yemekte konuşma yapan Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Erdem, gezi programından dolayı Başkan Süleyman Dişli ve belediye görevlilerine teşekkür ederek, "2004 yılından beri yapılan hizmetleri Süleyman Dişli başkanımızla beraber gezdik. Katılım gösteren muhtarlarıma teşekkür ederim. Yapılan hizmetlerin devamını Sakarya adına diliyorum. Çok güzel hizmetler. İnşallah başkanımıza daha güzel hizmetler yapmak nasip olur." dedi.

Geziye gösterilen ilgiden dolayı muhtarlara teşekkür eden Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, gezilen yerlerdeki çalışmaların 2004 yılındaki belediye imkanları ile yapılmasının çok zor olduğunu belirterek, "2004 yılında belediye bütçemiz 11 trilyondu. Bütçemizi her yıl artırarak 40 trilyona kadar çıkarmayı başardık ve bu çalışmaları yaptık. Adapazarı Belediyesi'nin muhtarlarımıza veya halkımıza gerekli hizmetleri tam manasıyla yapması için en az 100 trilyonluk bütçeye sahip olması lazımdır. 100 trilyonluk bütçeye ulaşıldığı zaman bu şehirde alınamayacak bir hizmet kalmaz. Bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnşallah hep beraber bunu başaracağız." dedi.