Hendek'teki altyapı çalışmalarında sona gelindi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Rüstem Keleş, Hendek Altındere ve Çamlıca bölgesi altyapı çalışmalarında sona gelindiğini bildirdi.

Keleş, yaptığı yazılı açıklamada, şehrin sağlam altyapıya kavuşması adına yatırımları sürdürdüklerini, adı geçen bu bölgelerde projelendirilen 33 kilometrelik atık su hattının 27 kilometresinin tamamlandığını bildirdi.

Yaklaşık 4,5 milyon lira değerindeki çalışmaların tamamlanmasıyla artık bu bölgelerin atık suları Hendek Atıksu Arıtma Tesisleri\'ne ulaşacağını ifade eden Keleş, şunları kaydetti:

"Bölgenin atık su sorununu çözüme kavuşturuyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yatırımımız hem bölgenin hem de şehrimizin çevre geleceğini yakından ilgilendiriyor. SASKİ olarak hayata geçirdiğimiz gerek altyapı yatırımları gerekse çevre koruma çalışmalarıyla şehrimizi geleceğe hazırlıyoruz. Şu anda şehir genelinde 250 milyon lirayı bulan yatırımımız var. İnşallah şehrimiz için, şehrimizi geleceğe en iyi şekilde hazırlamak için yatırımlarımıza ara vermeden devam edeceğiz”
hendek kız öğrenci evi
7 yıl önce
title
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]