Hendek'te Bayram Hazırlıkları Tamam. Köşe bucak temizlik...

Temizlik Firmaları, Temizlik Ürünleri, Halı Yıkama
Temizlik Firmaları, Temizlik Ü…
Endüstriyel Temizlik Ekipmanları ve Teknik Servisleri
Endüstriyel Temizlik Ekipmanla…
Temizlik Ürünleri Satışı
Temizlik Ürünleri Satışı
Bayram kutlamaları
Oratint Temizlik Ürünleri
accord temizlik bezi
3d köşe taşları

Hendek Belediyesi, sokağa çıkma yasağına rağmen Ramazan Bayramının manevi atmosferinin Hendek Halkı tarafından huzurlu bir şekilde geçirilmesi için bayram temizliklerini hızlandırdı. Bayramı da kapsayan kapanma süreci boyunca tüm ekipler görevlendirildi.


Köşe Bucak Temizlik
Hendek'te bayramı güzel bir şekilde karşılama adına çalışmalarını sürdüren ekipler, mahallelerde, çocuk parklarında ve tüm alanlarda ot biçme, dal budama ve temizlik çalışmalarına devam ediyor. Ekipler gün boyu yapılan çalışmaların ardından, akşam saatlerine gelince Osman Yılmaz Caddesinden D-100 karayoluna kadar olan caddeyi köşe bucak köpüklü su ile temizleyerek yıkadı. Çalışmalar Cami bahçelerinin ardından diğer güzergahlarda da devam edecek...

Başkan Babaoğlu Bayramınızı Kutluyor
Hendek Belediyesi Başkanı Turgut Babaoğlu, "Alışageldiğimiz bayramlardan farklı olarak akraba, eş, dost ziyaretlerinden uzak bir Ramazan Bayramı idrak edeceğiz. Ancak sosyal mesafe aramıza mesafe koysa da gönül birlikteliğimize engel değildir. Büyüklerimizi arayıp bayramlarını kutlayalım, bayram geleneğini ve değerlerini çocuklarımıza anlatalım ve bayram heyecanını evlerimizden eksik etmeyelim. Bayramı bir fırsat olarak görmeli ve en güzel biçimde istifade etmeliyiz. Ben şimdiden tüm halkımızın ve personelimizin Ramazan Bayramı’nı kutluyor, sağlıklı ve mutlu nice bayramlar diliyorum” diye konuştu.


İhbar Hattı 

Ayrıca vatandaşların bayram öncesinde ve süresinde mağdur olmamaları için görevlendirilen ekipler, Beyaz Masa ve diğer tüm teknik ekipler nöbette olacak. 444 54 03 veya Whatsapp ihbar hattı numarası 0555 888 54 03 ulaşılabilecek numaralar.

Kaynak : Hendek Belediyesi...