Hendek Kaymakamlığı'nda görev değişimi

Baskı plaka değişimi
hendek nakliyat
5 yıl önce
Hendek Kaymakamlığına atanan Orhan Burhan görevi devraldı.

Hendek Kaymakamı İdris Akbıyık’ın İçişleri Bakanlığınca hazırlanan kararnamenin yayınlanması ile İstanbul Şişli Kaymakamlığına atanmasının ardından Akbıyık’ın yerine atanan Denizli Çivril Kaymakamı Orhan Burhan göreve başladı.

Bugün görev yeni görev yeri olan Hendek’e gelen Orhan Burhan, Daire ve Kurum Amirleri tarafından çiçeklerle karşılandı. Karşılama için teşekkür eden Burhan, misafirlerini yeni Makamında ağırladı.

Eski Hendek Kaymakam İdris Akbıyık’tan Hendek ile ilgili bilgiler alan Burhan, kendisi hakkında da kısa bilgiler vererek ilerleyen günlerde tüm Kurumlarımız, Daire Müdürlerimiz ve Kurum Amirlerimiz ile tanışma fırsatımız olacaktır diyerek yeni görev yerlerinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Şişli Kaymakamlığına atanan İdris Akbıyık ise Hendek Kaymakamlığına atanan Orhan Burhan’a yeni görev yerinde başarılar dileyerek Kaymakamlık Personeli tarafından çiçeklerle uğurlandı.

Orhan Burhan kimdir?

13.03.1978 tarihinde Bursa İnegöl’de doğan Burhan İlk ve Ortaokul öğrenimini İnegöl’de, Lise öğrenimini Isparta Gönen Anadolu Öğretmen Lisesinde yaptıktan sonra, kazandığı Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden 1999 yılında mezun oldu.

Yüksek Lisansını Süleyman Demirel Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Yönetimi Anabilim Dalında yapan Burhan, bir süre Şekerbank T.A.Ş’ de çalıştı. 2000 yılı mayıs ayında Bilecik Kaymakam adayı olarak göreve başladı. Sırasıyla Burdur Ağlasun, Kars Digor, Isparta Gelendost Kaymakamlığı, Siirt Vali Yardımcısı olarak görev yaptı.

Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi AÖF Adalet Bölümü mezunu da olan Kaymakam Orhan Burhan, Süleyman Demirel Üniversitesinde kamu yönetimi alanında doktora programına devam etmektedir.

2011 yılından bu yana Denizli Çivril Kaymakamlığı görevini yapan Orhan Burhan Hendek Kaymakamlık görevine atandı. Evli bir kız çocuk babası olan Kaymakam Orhan Burhan iyi derecede İngilizce bilmekte.