Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Hendek Hüseyinşeyh’te sıcak asfalt sevinci

Hendek Hüseyinşeyh Mahallesi’nde gerçekleştirilen sıcak asfalt çalışmalarının tamamlandığı bilgisini veren YOLBAK Dairesi Başkanı Haydar Akbulut, toplamda 2 bin 800 ton sıcak asfalt kullanarak arteri yeni yüzüne kavuşturduklarını söylerken, Hüseyinşeyh Mahalle Muhtarı Yüksel Küçcük ise hizmet için Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı tarafından şehir genelinde gerçekleştirilen sıcak asfalt serim işlemleri devam ediyor. Son olarak Hendek’e bağlı Hüseyinşeyh Mahallesi’nde sürdürülen sıcak asfalt çalışmalarını tamamladıklarını belirten YOLBAK Dairesi Başkanı Haydar Akbulut, “Hendek ulaşımını önemli ölçüde rahatlatacak işlere imza attık. Hendek İlçe Merkezi ve Devlet Hastanesi ulaşımına rahatlık getirecek duble yolu ilçemize kazandırdık. 18 kilometrelik Dikmen grup yolunu yeni yüzüne kavuşturduk. Kızanlık ve Çakallık Mahallelerinin ulaşımına konfor getirdik. Hüseyinşeyh Mahallesi’nde ise 2 bin 200 metrelik güzergâhta sürdürülen çalışmalarda toplam 2 bin 800 ton sıcak asfalt kullanarak arteri yeni yüzüne kavuşturduk. Hayırlı olsun” diye konuştu.

Sıcak asfalta kavuştuk

Hüseyinşeyh Mahalle Muhtarı Yüksel Küççük, “Yolumuzun eski hali çok kötü ve kullanılamaz durumdaydı. Yapılan çalışmalarla çok güzel bir görünüme kavuştu. Mahallemize sıcak asfalt hizmetini getiren Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu başta olmak üzere, Başkanvekilimiz Şenay Sakal’a, YOLBAK Dairesi Başkanı Haydar Akbulut’a ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.
6 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle