Hem dolandırdılar hem dalga geçtiler!

Manyetik dalga tedavisi
mikro dalga
1 yıl önce

Dolandırıcılar, araç kiralama vaadiyle 4 bin 300 lirasını aldıkları Sakaryalı Sevilay C'ye Organize İşler filminin repliğini yolladı.
Sakaryalı  Sevilay C., araç kiralamak iisterken dolandırıcıların ağına düştü. Sevilay C., 10 günlük araç kiralamak için anlaştığı dolandırıcılara 2 bin 150 lira para gönderdi. Parayı gönderdikten 15 dakika sonra dolandırıcılar tarafından aranan kadın, paranın gelmediğini söyleyen dolandırıcılara 2 bin 150 lira daha gönderdi. 
Bir süre sonra aracı soran kadına dolandırıcılar, Yılmaz Erdoğan'ın 2005 yılında hem yönetip hem de başrolünü oynadığı, İstanbul'da çekilen dolandırıcılık hikâyesinin anlatıldığı aksiyon filmi Organize İşler'in repliğini gönderdi. 

Dolandırıldığını anlayan Sevilay C., poli merkezine giderek şikayetçi oldu. 4 bin 300 lirasını dolandırıcılara kaptıran Sevilay C; "İletişime geçtiğimde kaç günlük kiralamak istiyorsunuz? Ehliyeti ve adresinizi gönderin' dedi. Ben bütün bilgileri yolladım. 2150 liraya anlaştık. Parayı gönderdikten sonra dekontunu attım. 15 dakika sonra başka numaran aradılar. Lanet olsun inandım. Tekrar gönderdim. 4 bin 300 lira gönderdim. Filmin repliğininin videosunu gönderdiler.  Ben böyle ahlaksızca, terbiyesizce bir şey görmedim" dedi.