Hedef Galibiyet

Sakaryaspor ve taraftarlar, üç puan ve şampiyonluk umutlarının yeşermesi için Samsun'da olacaklar. Takımın durumunda memnun olduğunu kaydeden Teknik Direktör Demirbakan, Samsun'dan galibiyetle döneceklerine inandıklarını söyledi.


Samsun'a büyük ilgi

Yeşil-Siyahlı taraftarlara Vali Hüseyin Atak'tan 4 otobüs geldi. Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı'dan da otobüs tahsis eden taraftarlar, Samsun deplasmanına büyük ilgi gösterecek.

4 otobüs

Tatangalar, dün sabah Vali Hüseyin Atak'ın konuğu oldu. Samsun deplasmanı için ziyarete giden taraftarlar Vali atak'tan 4 otobüs sözü aldı. Taraftarlar, Vali Atak'a kendilerine gösterdiği ilgiden ve verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

Büyük ilgi

Yeşil-Siyahlı taraftarlar, Samsun deplasmanına büyük ilgi gösteriyor. Vali Atak ve Akyazı Belediye Başkanı Yazıcı'dan gelen desteklerle Tatangalar, Samsun'a 7-8 otobüsle gitmeyi planlıyor.

Revizyon

Sakaryaspor, Samsun maçının provasını dün Atatürk Stadı'nda gerçekleştirdi. Teknik Direktör Demirbakan'ın zorlu karşılaşmaya farklı kadroyla çıkması bekleniyor.

Prova

Sakaryaspor, pazar günü deplasmanda Samsunspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını dün Atatürk Stadı'nda yaptığı prova ile sürdürdü. Coşkun Demirbakan nezaretinde yapılan antrenmana tüm futbolcular katıldı. Demribakan dünkü provada ideal kadroda değişikliğe gitti. Yeşil-Siyahlıların maç provasını yönetimden Orhan Ekici ve Rahmi Şengül'de takip etti. Ayrıca TFF Sakarya Bölge Müdürü Ferruh Sezgin'de antrenmanı izleyenler arasındaydı.

3 Puan

Bank Asya 1. Lig'de son haftalarda alınan mağlubiyetlerle Süper Lig'e direk olarak çıkmayı zora sokan Sakaryaspor, Samsun maçına mutlak galibiyet parolasıyla hazırlanıyor. Özkara'nın istifasının ardından Demirbakan ile yeni bir sayfa açan Sakaryaspor'da tüm hesaplar üç puan üzerine kuruluyor. Takımın durumunda memnun olduğunu kaydeden Demirbakan, Samsun'dan galibiyetle döneceklerine inandıklarını söyledi.

Moral

Süper Lig yolunda üst üste mağlubiyetler alan Yeşil-Siyahlı futbolcuların dün Atatürk Stadı'nda yapılan çalışmada morallerin iyi olduğu gözlendi. Teknik Direktör Coşkun Demirbakan, kaybedilen maçların geride kaldığını her fırsatta futbolcularına hatırlatarak, talebelerini Pazar günkü Samsunspor maçına motive ediyor.

15 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]