Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Hatice Süt çocuklarını bırakıp Tik Tok'ta tanıştığı kişiye kaçtı iddiası

Sakarya'da yaşayan iki çocuk annesi Hatice Süt'ün çocuklarını bırakıp Tik Tok'ta tanıştığı bir kişiye kaçtığı öne sürüldü. Süt'ün annesi Esra Erol'un programına çıkarak kızına dön çağrısı yaptı.

Sakarya'da yaşayan Hatice Süt, iddiaya göre 2 Ekim sabahı çocuklarını bırakıp evi terk etti. Daha öncede evi terk edip dönen ve kocasından ayrılmak istediği öne sürülen Hatice Süt'ün annesi, Esra Erol'un programına katılarak kızının Tik Tok'ta tanıştığı bir kişiye kaçtığını iddia etti.

Hatice Süt'ün annesi programda şunları söyledi; "
2 Ekim'de kayboldu. Sakarya'da yaşıyordu. Ben İstanbul'da yaşıyorum. Ağustos sonunda gitti. Programa başvurduk. Biz programa başvurduk diye geri döndü. 2 Ekim'de yeniden evden kaçtı. 11 ve 3 yaşlarında iki çocuğu var. Çocuklar Sakarya'da babasının yanında. Ağustos sonunda geri döndükten sonra benim yanımda kaldı. 'Kocan affediyor kzıım' dedim. Beraber gittik. Bir hafta kaldık orada. Çocuğu okula götürüyorduk. Beraber otururken 'anne ben yapamayacağım' dedi. Ben de 'babanı arayalım. Bizi alıp istanbul'a getirsin' dedim. Kocasından boşanmak istiyor. Biz baskı yapmadık. Babası ve kardeşleri kucak açtı. Kardeşi ona 'ben sana bakacağım. Bir yere gitme. Çocuğu kreşe ver. Diğeri okula gider. Sende çalışırsın. Annemde çocuklara bakar' dedi. 2 Ekim sabahı küçük oğlan kalktı. 'Annem evde yok' dedi. Aradık yok. Eski kocasını aradım. Karakola gidip kayıp başvurusu yaptı. Telefonuna ulaşamıyoruz. Canından endişe ediyorum. İlk gidişinde Konya Ereğli'de bulduk. Ahmet diye bir şahıs varmış. Tik Tok'ta bulmuş. Ahmet ismini damadım verdi. Ahmet'in akrabaları damada mesaj yazmış."

En son Ankara'da görüldüğü söylenen Hatice'nin annesi kızına; "Kızım Hatice 2 çocuğun var. Onları kime bıraktın gittin. Dön geri, sana kucak açıyoruz. Senin arkandayız. Bekliyoruz seni" diyerek çağrıda bulundu.  
 

2 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle