Hastalara kuaförlük hizmeti veriyorlar

Kedi Köpek Eğitimi ve Otel Hizmeti Petshoplar
Kedi Köpek Eğitimi ve Otel Hiz…
Taşımalı yemek hizmeti
Sakarya danışmanlık hizmeti
5 yıl önce
Milli Birlik Ve Düşünce Derneği kuaförlük hizmetlerine devam ediyor. 

Akyazı Teşkilatının başlatmış olduğu yaşlı ve engelli kuaförlük hizmetini yapmaya devam eden MBD Akyazı Teşkilatı hastanede yatan hastalarımızı da unutmadı.

Akyazı Devlet Hastanesi Başhekimi Yavuz Tepeçınar projeye destek verdi. Başhekim Yavuz Tepeçınar: “ Projenin örnek alınıp bütün il ve diğer ilçelerde de uygulanmasını gerektiğini düşünüyorum. Milli Birlik ve Düşünce Derneği Akyazı Teşkilatını bu güzel hizmetlerinden dolayı tebrik ediyor, bu hizmeti hastanemize de taşıdıkları için başta İl Başkanı Rıza Vardar olmak üzere Akyazı İlçe Başkanı ve teşkilatına da teşekkür ediyorum. “ dedi.

Gelen yoğun talep üzerine açıklamalarda bulunan MBD İl Başkanı Rıza Vardar: “Projeyi daha da büyütüp bütün il ve ilçelerde gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Aynı zamanda saç ve sakal tıraşından sonra yaşlı, hasta ve engelli vatandaşlarımızdan ihtiyacı olanlara kişisel temizlik hizmeti projelerinin de olduğunu dile getiren Başkan Vardar, mesleki eğitim merkezlerinden de proje kapsamında destek isteyeceğiz. ” Dedi.

Başkan Vardar konuşmasının sonunda: “Halka hizmet Hakka hizmettir düsturunu benimseyen ve vatandaşlarımıza hizmet etmek isteyen tüm meslek sahiplerini projelerine destek vermeye davet etti.”