Günün gazete manşetleri

9 Mart Cumartesi günü bazı yerel gazetelerde şu başlıklar kullanılmıştır.

Yenigün: "Hava Hareketi!"

Yerlisi, yabancısı, Sakarya\'yı havadan tarıyor. Son dönemde ivme kazanan ilimizde yerli ve yabancı sermaye, yatırım yapmak için helikopterle tur atıyor. Vali Mustafa Büyük, özellikle Sapanca\'nın çekim merkezi olduğunu söyledi.

Yeni Sakarya: "Savcılık Kusuru İşletmede Buldu"

Go kart pistinde meydana gelen korkunç kazanın soruşturması tamamlandı. Cumhuriyet Savcılığı işletme sahiplerini kusurlu bularak haklarında 3 yıldan 6 yıla kadar hapis cezası istedi.

Yenihaber: "Veremde 3. Sıradayız"

Halk Sağlığı İl Müdürü Dr. Aydın Erdoğan 266 verem hastası olan ilimizin Türkiye\'de 3. sırada olduğunu açıkladı. Erdoğan, anne ölüm oranlarında da Sakarya\'nın ön sıralarda olduğunu belirtti.

Adapostası: "Serdivan Meydanı Geliyor"

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, eski belediye binasının olduğu alanda bir meydan çalışması yaparak burada restoran, kafeterya ve 3 katlı otopark gibi projeleri hayata geçireceklerini açıkladı.

Sakarya Halk: "Neden 4 İlçe?"

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı\'nın muhtaç aileler için Korucuk Mahallesi\'nde yaptırdığı 198 konutun satışının, sadece Adapazarı, Arifiye, Erenler ve Serdivan\'da ikamet edenlere yönelik olması vatandaşın tepkisine neden oluyor.

Bizim Sakarya: " \'Bu Ülke İçin Bedel Ödedik, Yine Öderiz\' "

MHP İl Başkanı Levent Bülbül şöyle konuştu, "Yerel muhalefet yapacağız ama asıl amacımız, bu şehirdeki 7\'den 70\'e herkese AKP\'nin gizli gündemini, Öcalan\'ın oyuncağı olduğunu anlatmak olacak."
Televizyon, Gazete ve Dergiler
gazete basımı
9 yıl önce
title
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]