Günün gazete manşetleri

8 Mart Cuma günü bazı yerel gazetelerde şu başlıklar kullanılmıştır.

Bizim Sakarya: "Siyasetçi Ahlaklı Adam Olmalı"

Zeki Toçoğlu Ak Parti Siyaset Akademisi\'nin ilk dersini verdi. Toçoğlu, "Siyaset öyle birşeydir ki arkanızda yıllar boyu iz bırakırsınız. Siyasetçi yaptığı herşeyin hesabını vereceğini bilmeli hesabını veremeyeceği işi yapmamalıdır" dedi.

Sakarya Halk: "Skandal Büyüyor"

At ve eşek eti skandalı ile ilgili haberler dündemdeki yerini korurken Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mehmet, 4 farklı işletmenin ürününde at ve eşek eti tespit edildiğini belirtti. Bu işletmelerin ikisinin de aynı kişiye ait olduğunu öğrenildi.

Adapostası: "Kadına Şiddet Acizliktir"

Bugün 8 Mart Kadınlar Günü. Tüm dünyada kadın hakları, kadına şiddet karşıtı söylemler yapılıyor. Bu konuda karnesi kabarık olan Sakarya\'da ise halen, kadına karşı şiddetin acizlik olduğu görmezden geliniyor.

Yenihaber: "Örnek Olacak"

Serdivan\'da şeffaf binada, şeffaf hizmet verilecek. Serdivan Belediyesi\'nin yaptırdığı yeni hizmet binası Sakarya basınına tanıtıldı. Mimar Çetin Öztürk\'ün projesini çizdiği modern bina 10 milyon liraya mâl oldu. Binada hizmet alanları tümüyle şeffaf.

Yenigün: "AK Parti Katladı"

Başbakan Erdoğan tarafından sürekli araştırma yaptırılan Pollmark Araştırma şirketi bu kez Sakarya\'daydı. Gazetemizin ulaştığı sonuçlara göre ankete katılan 3 bin 498 kişi \'Zeki Toçoğlu\'na oy verir misiniz?\' sorusuna cevap verdi.

Yeni Sakarya: "Alemdar\'ın Gurur Günü"

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, yapımı tamamlanan belediye binasını basın mensuplarına gezdirdi. Binayı 10 milyon liraya mâl eden Alemdar, "Bu binanın Türkiye\'de bir başka örneği daha yok. Ayrıca binamız imar kanunları dahilinde yapıldı" dedi.
Televizyon, Gazete ve Dergiler
adapazarı gazete reklamı
9 yıl önce
title
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]