"Gümüşlük Resimleri" Sanat Galerisi'nde açıldı

Sanat, Sanatkârlar, Kurslar ve Ünlüler
Sanat, Sanatkârlar, Kurslar ve…
Sanat kursları
Sanat kursları
Adapazarı otomobil galerisi
8 yıl önce
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Şubat Ayı Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında Ali Atmaca’nın eserlerinden oluşan “Gümüşlük Resimleri” sergisi, Sakarya Sanat Galerisi’nde düzenlenen törenle açıldı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Şubat Ayı Kültür Sanat Etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Konferanslardan panellere, tiyatro gösterimlerine kadar bir çok programı Sakaryalılarla buluşturan etkinlikler kapsamında Ali Atmaca’nın eserlerinden oluşan “Gümüşlük Resimleri” sergisi sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Sakarya Sanat Galerisi’nde düzenlenen açılış törenine Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Şube Müdürlüğü Faruk Şişman, Sergi Koordinatörü Yahşi Baraz ve çok sayıda sanatsever katıldı.

Serginin hayırlı olmasını temenni eden Kültür ve Sanat Şube Müdürlüğü Faruk Şişman, açılışın ardından Yahşi Baraz’a teşekkür ederek, çiçek takdim etti. Sakarya Sanat Galerisi’nde sanatseverlerin beğenisine sunulan eserler 24 Mart Pazartesi gününe kadar sergilenmeye devam edecek.