Göz doktoru Alper Dinçyıldız Özel Marmara Göz Tıp Merkezi'nde

Dershaneler, Etüt Merkezleri ve Özel Kurslar
Dershaneler, Etüt Merkezleri v…
Özel okullar, özel liseler, akşam liseleri
Özel okullar, özel liseler, ak…
Merkezi su arıtma sistemleri
özel yatılı erkek yurdu
10 ay önce

Göz doktoru Alper Dinçyıldız, Özel Marmara Göz Tıp Merkezi’nde
İstanbul’da sevilen ve tanınan göz doktoru Alper Dinçyıldız , Sakarya’da Özel Marmara Göz Tıp Merkezi’nde muayenelerine başladı.

Sakarya’nın en köklü sağlık kurumlarından Özel Marmara Göz Tıp Merkezi, göz doktoru Alper Dinçyıldız'ı kadrosuna kattı.

Muayenelerine başlayan Alper Dinçyıldız, İstanbul Çapa Tıp Fakültesi ve Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Ana Bilim Dalı'nda ihtisasını tamamlayıp göz uzmanı ünvanı aldı.

10 binin üzerinde cerrahi operasyonu başarıyla tamamlayan Op. Dr. Alper Dinçyıldız, 15 yılı aşkın tecrübesi ile Katarakt-Refraktif Cerrahi, Retina, Şaşılık, Glokom alanlarında çalışmalarını sürdürüyor.

Özel Marmara Göz Tıp Merkezi’nin Şirket Müdürü Seyfi Dertli Op. Dr. Alper Dinçyıldız’ın transferi ile ilgili “Hekimimizi İstanbul bölgeden tanıyorduk, birden fazla kez beraber çalışmak niyetiyle bir araya geldik. Hocamızın hastalarımıza içten yaklaşımı, sağlık etiğine verdiği önem, cerrahi alandaki başarıları bizi motive etti ve sonucunda beraber çalışmak bugüne nasip oldu. Türkiye'nin her yerinden hastalarımız var, bu teveccühün hakkını vermeye çalışıyoruz. Yıl boyunca yaptığımız yatırımlar ile en modern teknolojilerle donattığımız kurumumuz, bu zamana kadar hep olduğu gibi sağlığı öncelik alarak en donanımlı ekip ve ekipmanlarla hizmet vermeye devam edecek.” dedi.

SGK ile anlaşmalı gözlük reçeteleri yanında, katarakt ameliyatı, akıllı lens (3 odaklı), retina hastalıkları, şaşılık, göz çevresi ve kapak ameliyatları, kuru göz, göz tansiyonu, şeker hastalığına bağlı göz hastalıklarında tedavi sunan Özel Marmara Göz Tıp Merkezi'nin Özel Sağlık Sigortaları ile anlaşması bulunuyor.

Özel Marmara Göz Tıp Merkezi Adresi;

Çark Caddesi Adapazarı Belediyesi Arkası Cumhuriyet Mahallesi Annem Sokak No:4 Adapazarı /Sakarya


https://www.marmaragoz.com.tr

 

İletişim: 0264 333 24 44