Geyve SGM’de yaz kursu kayıtları başlıyor

Büyükşehir Belediyesi Geyve SGM’de yaz kursu kayıtları 12 Haziran Pazartesi günü başlıyor. Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürü Murat Kıroğlu, “12 Haziran Pazartesi günü başlayacak olan Geyve SGM yaz kursu kayıtlarımıza tüm öğrenci ve velilerimizi davet ediyoruz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyetlerine devam eden Geyve Sosyal Gelişim Merkezi’nde yaz kursları başlıyor. Bu yaz tatilinde 7-14 yaş arası çocuklar için her yıl olduğu gibi eğlenme, öğrenme ve paylaşımda bulunma adresinin Sosyal Gelişim Merkezi olacağını dile getiren Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürü Murat Kıroğlu, 12 Haziran Pazartesi günü başlayacak yaz kursu kayıtlarına tüm öğrenci ve velileri davet etti.

15 farklı branş

Geyve SGM’de açılacak olan yaz kursuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kıroğlu, “Yaz kurslarımızla öğrencilerimizin tatil dönemlerini de faydalı ve etkin bir şekilde geçirmelerini amaçlıyoruz. Geyve SGM’de Akıl Oyunları, Becerikli Eller, Satranç, Değerler Eğitimi, Drama Diksiyon, Tasarım Seramik, Resim, Melodika, İngilizce, Kuran-ı Kerim, Gitar, Bağlama, Ritim, Maket Yapımı, Bilgisayar Tasarım alanında 15 farklı branşta zengin ders içeriklerimizle çocuklarımıza eğitim sunmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Kayıtlar 12 Haziran’da başlıyor

12 Haziran Pazartesi günü başlayacak kayıtların ardından yaz kurslarında ilk ders zilinin 3 Temmuz Pazartesi günü çalacağını da açıklamalarına ekleyen Murat Kıroğlu, “6 hafta sürecek yaz kurslarında 7-14 yaş arası çocuklarımıza yönelik eğitimlerimiz için alanında uzman eğitmenlerimiz, teknik ve teknolojik altyapımızla verimli bir yaz dönemine hazırız. Başvurularınızı www.sakarya.bel.tr veya Geyve Sosyal Gelişim Merkezi’nden bizzat yapabilirsiniz. Kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyen vatandaşlarımız, 517 10 07-06 numarasını arayabilirler” dedi.
7 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
a48b2b535500829a572c0b6c3cb4bc60@