Geyve Belediye Başkanı ve Kösemusul görüşmesi

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul’u makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Geyve Belediye Başkanı Kaya, bölgenin hızla geliştiğini belirterek, ilçeye güzel hizmetler sunduklarını kaydetti. Bu hizmetlerde AK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli’nin emeğinin de büyük olduğunu ileri süren Kaya, SATSO’nun girişimleri ile kurulacak olan Gıda İhtisas OSB\'sinin hem ilçeye, hem de bölgeye büyük katkı sağlayacağının altını çizdi.

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Kösemusul, Sakarya’nın verimli tarım arazilerine sahip olduğunu belirterek, “Geyve İlçemiz de en zengin tarım arazilerinin yer aldığı bir bölge. Hızla gelişen sanayinin yanında, bir taraftan da bu zengin tarım arazilerimizi en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz” dedi.

Ziyarette Yönetim Kurulu üyeleri Murat Can, Emrullah Terzioğlu, Fatma Aygün Kahya, Yunus Tever, Ömer Arslan ve Burhan Akçam da hazır bulundu. Geyve Belediye Başkanı Kaya, Kösemusul’un ardından, SATSO Meclis Başkanı Akgün Altuğ’u da ziyaret ederek, tebrik etti.
10 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]