Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Genç gemici, yol kenarında öldürüldü

Sakarya\'nın Karasu İlçesi\'nde oturan ve gemilerde tayfalık yapan, 35 yaşındaki A.U tabanca ile vurularak öldürüldü. Gemicinin cesedi Karasu-Kocaeli yolu Caferiye mevkiinde yol kenarında motosikletinin yanında bulundu. 

Olay, dün akşam meydana geldi. Karasu-Kocaali Karayolu\'ndaki Caferiye Mevkii\'nde yol kenarında bir motosiklet ve ceset görünce durumu jandarmaya  bildirdi. Önce trafik kazası sanılan olayın, ekiplerin gelmesinden sonra cinayet olduğu anlaşıldı. Yapılan incelemede cesedin gemilerde çalışan 35 yaşındaki 2 çocuk babası A.U.\'a ait olduğu ve göğsünden tabanca ile vurularak öldürüldüğü belirlendi.

A.U.\'un neden ve kim tarafından öldürüldüğünün belirlenmesi için jandarma bölgedeki güvenlik kameralarını incelemeye aldı.
Karasu İlçesi'nde 35 yaşındaki A.U.'nun bir hafta önce tabanca ile vurularak öldürülmesiyle ilgili olarak 32 yaşındaki A.K.A. gözaltına alındı. Cinayetin namus yüzünden işlendiği belirtildi.

Karasu-Kocaali Karayolu'ndaki Caferiye Mevkii'nde bir hafta önce işlenen cinayette, evli ve 2 çocuk babası A.U., motosikletiyle giderken tabanca ile göğsünden vurularak öldürüldü. Cesedi yol kenarında bulunan A.U. cinayetini soruşturan jandarma ekipleri öldürülen gemicinin yakın çevresinde yaptığı araştırma sonrasında, cinayet şüphelisi olarak özel güvenlikçi, bir çocuk babası A.K.A.'yı gözaltına aldı. Cinayetin namus cinayeti olduğu belirtilirken gözaltına alınan A.K.A. adliyeye sevk edildi.
9 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle