Geçitteki eski bina artık bu hizmeti verecek

Kedi Köpek Eğitimi ve Otel Hizmeti Petshoplar
Kedi Köpek Eğitimi ve Otel Hiz…
Kontrollü bina yıkımı
Veri kurtarma hizmeti
7/24 kurtrıcı hizmeti verenler
32 evler manav hizmeti
Büyükşehir İletişim Merkezi’nde çalışmalar tamamlandı. Yeni bina hizmete açıldı. Halkla İlişkiler Müdürü Taha Toplu, “Adapazarı 1. Geçit bölgesinde bulunan binada başlattığımız dönüşüm projesi tamamlandı. Bu merkezde tüm hemşerilerimizin istek, talep, öneri ve şikayetlerini almaya başladık. Hayırlı olsun” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin Adapazarı 1. Geçit bölgesinde bulunan atıl binada başlattığı dönüşüm çalışması tamamlandı. Kısa süre önce bölgedeki binada dönüşüm çalışması başlatan Büyükşehir, mevcut binanın tamamıyla yenileneceğini duyurmuş; dönüşüme tabi tutulan yapının Büyükşehir İletişim Merkezi olarak kullanıma açılacağını ilan etmişti. Gelinen noktada vatandaşı merkeze alan önemli bir yapıyı hizmete aldıklarını ifade eden Halkla İlişkiler Müdürü Taha Toplu, Büyükşehir İletişim Merkezi’nde çözüm odaklı çalışmaların sürdürüleceğini kaydetti.

Talep ve Öneriler Bu Merkezden Alınacak

Toplu, “Kısa süre önce atıl binada çalışmalarımız başlamıştı. Bu yapının iletişim merkezi olacağı da Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu tarafından açıklanmıştı. Merkezimiz artık son halini aldı. Şuanda Çözüm Masası birimimiz vatandaşlarımızın talep ve önerilerini bu merkezden almaya başladı. Ayrıca bu binamızda SASKİ İletişim Merkezi de yer alıyor. Hemşerilerimiz su ve altyapıyla ilgili olarak da taleplerini bu merkezimiz aracılığıyla gerçekleştirebilecekler. Eylül ayında düenlenecek Büyükşehir Belediyesi hizmetlerinin toplu açılış töreninde yeni binamızın resmi açılışını Sayın Cumhurbaşkanımız gerçekleştirecekler. Hem şehrimize hem de vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Sorun Varsa Çözümü Var

Halkla İlişkiler Müdürü Taha Toplu açıklamalarını şu şekilde sonlandırdı; “Büyükşehir Çözüm Masası olarak Sakaryalı hemşerilerimizin taleplerine çözümler üretmeye devam ediyoruz. Büyükşehir Belediyemize ait konu başlıklarında iletişim boşluğuna asla yer vermiyoruz. Büyükşehir Belediyemizi ilgilendiren her alanda hemşerilerimize yardımcı oluyor; ilçe belediyelerimiz ve diğer kurum ve kuruluşlarla olan süreçlerle ilgili de kendilerine gerekli yönlendirmeleri yapıyoruz. Hizmete başladığımız yeni merkezimizde de çalışmalarımızı arttırarak sürdüreceğiz. Bu konuda sloganımız belli ‘Sorun varsa çözümde var.”