Fuarın ilk konuğu Sinan Yağmur oldu

Yazar Sinan Yağmur, Serdivan Belediyesi'nin düzenlediği Kitap Fuarı’ndaki imza ve söyleşi programında hayranlarıyla buluştu.

Aşkın içimizdeki varoluşundan ve gün yüzüne çıkmasından bahseden Yağmur, her bireyin birbirinden farklı olduğuna dikkat çekti. Yağmur, aynı zamanda yazdığı eserlerle ilgili küçük anekdotları kitapseverlerle paylaştı.

Serdivan Kitap Fuarı ile ilgili duygularını da paylaşan Yağmur, tarihi bir atmosfer içerisinde bulunmaktan son derece memnun olduğunu belirterek, özellikle alanın ortasındaki çınaraltı sohbetlerinin kitapların ruhuyla özdeşleştiğini söyledi. Yağmur, “Kendimi Sultan Ahmet’te tarihi bir mekanda yıllardır süregelen geleneksel bir organizasyonda gibi hissettim.” dedi.

Söyleşinin hemen ardından hayranlarının kitaplarını imzalayan Yağmur, organizasyon noktasında da Serdivan Belediyesini tebrik ettiğini belirterek, “Oluşturulan tarihi hava o kadar güzeldi ki söyleşiye, muhabbete ve sohbete devam edesim geldi, alandan ayrılmak istemedim. Sadece söyleşi değil sizin gibi gençlerin kendilerini gerçekleştirme evrelerinde bu tarz girişimlerde bulunmaları bizler için çok önemli, güzel imkanlara ev sahipliği yapan Serdivan'a teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Röportaj sonrasında fuar alanından ayrılmayan ve kitapseverlerle vakit geçirerek muhabbet eden Yağmur, fuar kapanış saatine kadar hayranlarıyla sohbet etti.

Kurulan fuara ilginin yoğun olmayışı gözlerden kaçmadı.

5 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]