Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Fındıkta Artık İşçi Aramaya Son!

Ülkemiz ve Sakarya çiftçilerimizin tarım makinaları ve yedek parçaları ihtiyaçlarını yıllardır başarıyla karşılayan Tarımak Ticaret, 2008 yılına yine yeniliklerle giriyor.

Hizmetini verdiği bütün ürünlerinde önce son teknoloji ve kaliteyi ön planda tutan firma, 2008 Model Fındık Toplama Makinalerı’nı tanıtmaya başladı. Yeni üretilen Fındık Toplama Makineları ile fındık üreticilerinin işlerini kolaylaştırmanın yanında, üreticiler artık işçiyle, ameleyle uğraşmadan günde 10-12 dönüm fındığı rahatlıkla toplayacaklar.

60 metre mesafedeki fındıkları bir araya getiriyor ve vakumlayarak toplama işini yapıyor. Fındıkları toplarken aynı zamanda bahçeyi de temizliyor.

Makine, bir traktör yardımıyla fındık bahçesinin her yerinde ve her türlü hava koşullarında fındığı taştan, yapraktan ayırarak çuvalın içine otomatik olarak dolduruyor. Ayrıca harmanda kurutulan tane fındığı içindeki yabancı maddeleri temizleyerek çuvallıyor. (Web sitesinde makine ile ilgili resim, bilgi ve video-klip yayınlanmaktadır.)

Küçük üreticiler için de 2 çeşit Fındık Toplama Makine’lerini hizmete sunan Tarımak Ticaret, hem yerde bir araya toplama makinesi ve hem de sırtta taşınan makine ile bu işleri kolaylaştırıyor.

Fındık toplama makinesi ile;

İşçi aramaya,
Yevmiye ödemeye,
Çuval taşımaya son verebilirsiniz.

Fındık toplama makinesi ile bahçenizde fındık kalmayacak.
16 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]