Ferizli'de sünnet şöleni

Ferizli Belediyesi tarafından düzenlenen Geleneksel Sünnet Şöleni yapıldı.

Ferizli ilçe hastanesinde sağlıklı ve hijyenik şartlarda sünnetleri yapılan çocuklara Belediye Başkanı Ahmet Soğuk çeşitli hediyeler verdi.

Şölende ilk olarak Kuran-ı Kerim okundu ve dualar edildi.

Ferizli ilçe hastanesinde gerçekleştirilen etkinliğe, Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, sünnet olan çocukların aileleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Başkan Soğuk, sünnet çocuklarıyla tek tek ilgilendi, aileleriyle sohbet etti.

Konuşma yapan Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk. "Bugün yavrularımızın sünnet şölenini gerçekleştiriyoruz. Geleneksel hale getirdiğimiz sünnet şölenimizde çocuklarımız delikanlılığa ilk adımlarını atacaklar. Bizde ailelerimizle beraber çocuklarımızın bu sünnet heyecanını birlikte paylaşıyoruz. Allah bu yavrularımızın düğünlerini de göstersin, her birine hayırlı ve uzun ömür versin, sünnetleri hayırlı uğurlu olsun. Bu sünnet şölenleri inşallah devam edecek. Hepinize selam, saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum" dedi.

Başkan Soğuk, büyük bir coşku içerisinde gerçekleştirilen sünnet şöleni sonunda, sünnet olan çocuklara çeşitli hediyeler verdi.
5 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]