Federasyon'dan Büyükşehir'e tebrik

Büyükşehir Atletizm Takımı’nın büyük bayanlar kategorisinde Atletizm Süper Ligi’ne yükselmesine bir tebrik de TAF’tan geldi.

Sakarya Büyükşehir Belediyespor Atletizm Takımı’nın büyük bayanlar kategorisinde Atletizm Süper Ligi’ne yükselmesine bir tebrik de Türkiye Atletizm Federasyonu’ndan geldi. Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintimar gönderdiği tebrik mesajında şu ifadelere yer verdi; “Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanlığının 2015 yılı faaliyet programında yer alan Spor Toto 1. Lig Final Yarışmaları 29-30 Ağustos 2015 tarihleri arasında Çankırı’da yapılmıştır. Söz konusu yarışmalarda Sakarya Büyükşehir Belediyespor Kulübü büyük bayanlar kategorisinde birinci olarak Atletizm Süper Ligine yükselme başarısı göstermiştir. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulüp Başkanlığını kutlar, başarılarının devamını dilerim.”

Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Orhan Bayraktar ise yaptığı değerlendirmede, “Büyük bayanlar kategorisinde birinci olarak Atletizm Süper Ligine adımızı yazdırmıştık. Federasyon Başkanımız Sayın Fatih Çintimar da bizleri unutmayıp tebrik mesajı gönderdiler. Kendilerine teşekkür ediyoruz. İnşallah yeni başarılar kazanarak şehrimizin adını daha yukarılara taşıyacağız” ifadelerini kullandı.
8 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
fbd4a7c9d9df0e5609003b085eb848b3@