Eski Başkan'ın Durumu Ağır

Adapazarı Emlak Komisyoncuları Odası eski Başkanı Keramettin Uçak, 10 gün içinde ikinci kez intihar girişiminde bulundu. Kafasına dayadığı silahla intihar girişiminde bulunan Uçak, ağır yaralı kaldırıldığı hastanede ameliyata alındı.

Adapazarı Çark Caddesi'ndeki bir pasajda kendisine ait emlakçı dükkanında intihar girişiminde bulunan Uçak, ağır yaralandı. Olay yerine gelen sağlık ekibi tarafından Toyotasa İlkyardım ve Travmatoloji Hastanesi'ne kaldırılan Uçak, ameliyata alındı. Doktorlar, Keramettin Uçak'ın sağlık durumunun ciddi olduğunu belirtti.

Uçak, 21 Ocak gecesi H.A. (33) isimli bayanla Serdivan Beldesi Arabacıalanı Mahallesi Alaniçi Sokak'taki bir evde çok miktarda ilaç içerek intihar girişiminde bulunmuştu. Hastaneye kaldırılan Uçak, üç gün önce hastaneden taburcu olmuştu. Uçak, taburcu olduktan sonra yaptığı açıklamalarda, intihar girişiminde bulunmadığını ve birlikte olduğu H.A.'nın kendisine ilaçlı meyve suyu içirerek öldürmeye teşebbüste bulunduğunu ileri sürmüştü.

Öte yandan Uçak, polisin 2005 yılı Aralık ayında düzenlediği Makas 1 operasyonunda gözaltına alınmış ve çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak bir yıl cezaevinde kalmıştı.
16 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
85580fa0ddaaf40b81235865e09de6ff@