Erenler’de temizlik ihbar hattı hizmete girdi

Temizlik Firmaları, Temizlik Ürünleri, Halı Yıkama
Temizlik Firmaları, Temizlik Ü…
Endüstriyel Temizlik Ekipmanları ve Teknik Servisleri
Endüstriyel Temizlik Ekipmanla…
Temizlik Firmaları
Temizlik Firmaları
Endüstriyel temizlik ürünleri
İnşaat sonrası temizlik
accord temizlik bezi
adapazarı oto iç dış temizlik

Erenler Belediyesi'nin yeni uygulaması Whatsapp Temizlik İhbar Hattı hizmete girdi. Vatandaşlar bundan böyle 0534 642 93 00 numaralı hattın whatsapp uygulamasına çevre ve temizlik konularında şikâyet ve taleplerini bildirebilecek.

Erenler Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, çevre ve temizlik hizmetlerinde yeni bir uygulamayı daha hayata geçirdi. Erenler Belediyesi’nce 7/24 kesintisiz olarak verilen çevre ve temizlik hizmetlerinin daha hızlı ve kolay ulaşılabilir olması için “Whatsapp Temizlik İhbar Hattı” kuruldu.

Böylelikle vatandaşlar,  evlerinin önünde veya cadde ve sokaklarda yürürken gördükleri sıkıntıları temizlik işlerine iletebilecek. Erenler Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü'nün çalışmalarıyla hizmete açılan hat ile temizlik işleri ekipleri vatandaşlar tarafından verilen adreslere daha kısa sürede ulaşarak hizmet verebilecek.

Temizlik kurallarına uymayanları bildirin

Konuya ilişkin yetkililerden yapılan açıklamada, “Belediye’nin yaptığı temizlik çalışmalarının yanında, çevre bilinci oluşmuş duyarlı vatandaşlarımızın da bu konuda çaba göstermesi son derece önemlidir. Duyarlı vatandaşlarımızdan bizlere yardımcı olmalarını ve çevre kirliliği ile ilgili kuralları ihlal edenleri, oluşabilecek başka aksaklıkların fotoğraf ve bilgilerini whatsapp ihbar hattına bildirmelerini rica ediyoruz” denildi.