Erenler Teşkilatı, Üstün ve İsen ile “Bismillah” dedi

1 Kasım seçimleri için sahaya inen Ak Parti Erenler İlçe Teşkilatı, partinin Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Adayı Ayhan Sefer Üstün ve Ak Parti Sakarya Milletvekili 3 ncü sıra Adayı Mustafa İsen ile “Bismillah” dedi. İlçe Teşkilatı, her iki adaya da Erenler’de ev sahipliği yaptı.

İlk olarak Vekil Adayı Üstün’ü misafir eden Erenler İlçe Teşkilatı, Erenler’de halkla buluşma programı gerçekleştirdi.

Halkla buluştu, Başkan Öztürk'ü ziyaret etti

Ak Parti Erenler İlçe Teşkilatı Halkla İlişkiler Birim Başkanı ve SKM Mali İşler Sorumlusu Alim Karakaya’nın verdiği bilgiye göre, Milletvekili Adayı Üstün’e Erenler’deki halk buluşmasında, İlçe Teşkilatı başkan ve yönetimi ile, Kadın Kolları Başkan ve yöneticileri ev sahipliği yaptı. Üstün aynı gün Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü de makamında ziyaret etti. Ziyaret programında yine ilçe teşkilatı yöneticileri de hazır bulundu.

İsen'in halkla buluşması ise Yunus Emre Parkı'nda

Ak Parti Sakarya Milletvekili 3 ncü sıra Adayı Mustafa İsen’in halkla buluşma programı ise Yunus Emre Parkında gerçekleşirken, İsen, Ak Parti Erenler İlçe Teşkilat binasını da ziyaret etti. Erenler’in Ak Parti yöneticileri, vekil adayı İsen’e hem teşkilat binasında, hem de Yunus Emre Parkındaki halkla buluşma programında eşlik ettiler.

Sağlığına kavuştu, aktif siyasete devam

Öte yandan geçtiğimiz aylarda kalp ameliyatı olan ve sağlık sorunları dolayısıyla siyaset arenasında bir süre yer alamayan Ak Parti Erenler İlçe Teşkilatı Halkla İlişkiler Birim Başkanı ve SKM Mali İşler Sorumlusu Alim Karakaya’nın eski sağlığına kavuştuğu ve yeniden aktif siyasete döndüğü öğrenildi.

8 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
c58a6f7c467085e59a04e75200ee36e5@