Engelliler bu organizasyon ile duygulandılar

Sakarya Engelliler ve Yardımlaşma Derneği, Sapanca Kurtköy Bilgin Özkaynak İlköğretim Okulu ile birlikte Engelliler Haftası dolayısıyla bir program organize etti. Okul Müdürü Serdar Konur tarafından hazırlanan organizasyon, engellilere duygu dolu anlar yaşattı.

Sapanca Kaymakamı Gökhan Azcan, Garnizon Komutanı Jandarma Binbaşı Hasan Dazkır, Sapanca Belediye Başkanı Dr. Aydın Yılmazer, Sapanca İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Nuri Dede ve çok sayıda davetlinin katıldığı programda Manisa’nın Soma ilçesindeki kazada şehit olan madencileri konu alan, “Şehit Madencilerimiz” adlı bir slayt gösterimi sunuldu. Slayt izleyenlere duygu dolu anlar yaşatırken, Bilgin Özkaynak İlkokulu Özel Eğitim Sınıfı Öğrencisi Zeynep Sude Önder’in konukları kapıda karşılaması, mutluluk vesilesi oldu.

Öte yandan Bilgin Özkaynak İlköğretim Okulu Müdürlüğü tarafından yürütülen “Kapaklar Umuda Açılıyor” projesi kapsamında toplanan 350 kilo mavi kapak, Engelliler ve Yardımlaşma Derneği’ne program sırasında teslim edildi. Kapakları teslim alan Sakarya Engelliler ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Bülent Dik, duyarlılıklarından ötürü okul müdürüne teşekkürlerini iletti.
8 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]