En Pahalı Telefon Ada AVM'de

Dünya'nın en pahalı telefonu; Serhat Serbes farkıyla Ada AVM’de satışta...

85 Bin Euro’luk cep telefonları Ada AVM’de.

Dünya'nın en pahalı cep telefonu olan Vertu marka altın, safir, yakut, platin, titanyum gibi değerli metaller karışımıyla üretilen telefonlar, Serhat Serbes ile Ada AVM’de seçkin müşterilerine sunulmak üzere, Storks Vitrinlerinde bekliyor.

Sakarya'da İlk...

Dünya'nın ilk ve tek el yapımı cep telefon üreticisi olan Vertu, son ürettiği yeni nesil 2008 model telefonlarını piyasaya çıkardı, Serhat Serbes tarafından Sakarya’ya getirilen sınırlı sayıda cep telefonları da AVM’de Storks’ta satışa sunuldu. Vertu model telefonların fiyatı ise pırlantaların yoğunluğuna göre 20 bin ile 85 bin Euro arası değişiyor. Vertu marka cep telefonları Türkiye de sadece İstanbul’da iki mağazada ve Adapazarı’nda Serhat Serbes’in sahibi olduğu Storks Mücevher mağazası Ada AVM de bulunuyor.

Ferrari’ye Özel

Genç işadamı Serhat Serbes, Vertu’nun Dünya’da, Ferrari’nin kuruluş yıldönümü olan 1947 adet telefon’un iki adedinin Sakarya’da ve tek Serbesler’de bulunduğunu söyledi. Serhat Serbes; 22 bin Euro’dan satışı sunulan bu telefonların, birisinin kendisinin kullandığını, diğerinin ise Sakaryalı seçkin müşteriler için satışa sunduklarını söyledi. Serhat Serbes, biri Ferrari olmak üzere iki adet telefondan ismi gizli tutulan Sakaryalı işadamına satıldığını söyledi.

Özel Tasarım

Dayanıklılık ve hassaslık esas alınarak üretilen yeni model Vertu Ascent Ti, spor arabalardan esinlenilerek tasarlandı. Dünya çapında özellikle ünlü simaların sahip oldukları Vertu marka cep telefonlarını kullananlar arasında; Jennifer Lopez, Steven Spielberg, David Beckham, Bülent Ersoy, Fatih Terim, Seda Sayan, Mustafa Koç, Serhat Serbes’te bulunuyor.

16 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]