En güzel pastalar SGM'de yarışacak

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezleri’nde en güzel pastalar yarışacak. 26 Temmuz Perşembe gününe kadar devam edecek kayıtların ardından yarışma heyecanı başlayacak.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen Pasta Süsleme Yarışması’nda başvurular devam ediyor. Geleneksel hale gelen yarışma bu yıl 4 farklı SGM’de de yapılacak. Öğrenciler ve aileleri en güzel pastaları yapabilmek için ter dökecek. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “Geleneksel Ödüllü Pasta Süsleme Yarışmamız için kayıtlarımız 26 Temmuz Perşembe gününe kadar devam edecek. Bu yıl bir değişiklik yaptık ve 4 farklı SGM’mizde de yarışmamızı düzenleyeceğiz. Tüm ailelerimiz yarışmamıza katılmaya davet ediyoruz” dedi.

4 farklı yarışma

Yüce, “27 Temmuz Cuma günü yarışmalarımızın ilkini Sosyal Gelişim Merkezimizde ağırlayacağız. Şenlik havasında bir yarışma gerçekleştireceğiz. Çocuklarımızın ebeveynleri ile birlikte eğlenceli bir etkinlik yapabilmeleri ve ortak bir faaliyetle güzel vakitler geçirmelerini sağlayacağız. En güzel pastaların yarışacağı programımıza tüm ailelerimizi davet ediyoruz. Yarışmaya katılacak olanlar için ayrıntılı bilgiye 444 4 054 (3787-3788) numaralarından ulaşabilir” dedi.

Pasta Kaplama ve Süsleme Yarışması Katılım Koşulları:

- Yarışmaya çocuk, ebeveyni (baba, abla, teyze vs.) ile katılabilir.

- Yarışmaya katılan çocuklar 7 – 14 yaş grubunda olmalıdır.

- Pastalar kaplamaya hazır bir şekilde getirilmelidir.

- Değerlendirme, kaplama ve süsleme konusunda yapılacaktır.

- Kaplama ve süslemede kullanılacak materyaller yarışma esnasında hazırlanacaktır.

Sosyal Gelişim Merkezi

27 Temmuz Cuma / 16.00

Sapanca SGM

2 Ağustos Perşembe / 16.00

Akyazı SGM

3 Ağustos Cuma / 16.00

Geyve SGM

9 Ağustos Perşembe / 16.0
5 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]