Emlak ve Çevre Temizlik Vergisinde son gün 31 Mayıs

Temizlik Firmaları, Temizlik Ürünleri, Halı Yıkama
Temizlik Firmaları, Temizlik Ü…
Emlak ve İnşaat
Emlak ve İnşaat
Endüstriyel Temizlik Ekipmanları ve Teknik Servisleri
Endüstriyel Temizlik Ekipmanla…
Çevre Sağlık - Haşere İlaçlama Firmaları
Çevre Sağlık - Haşere İlaçlama…
Çevre lisansları
Çevre izinleri
7 gün 24 saat açık olan dönerc…
adapazarı araç iç dış temizlik
Emlak ve Çevre Temizlik vergilerinin 1. taksitlerinin ödemeleri 31 Mayıs Salı Günü sona eriyor. Haftanın ilk çalışma gününde veznelerde büyük yoğunluk yaşandı.

Adapazarı Belediyesi, Emlak ve Çevre Temizlik vergilerinin birinci taksit ödemeleri 31 Mayıs Salı günü sona eriyor. Adapazarı Belediyesi Mali Hizmetler Gelir Müdürlüğü vezneleri, vatandaşların hafta içinde veznelerde sıra bekleyerek sıkıntı yaşamaması için hafta sonu da hizmet verdi. Ödemelerini son güne bırakmak istemeyen mükellefler tarafından, haftanın ilk gününde veznelerde büyük yoğunluk yaşandı.

YENİKENTLİLER CAMİLİ’DE

Adapazarı Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada Emlak ve İşyeri, Çevre Temizlik vergisinin 1. taksit ödemelerinin 31 Mayıs Salı günü sona ereceği hatırlatılarak, mükelleflerin cezalı duruma düşmemeleri için vergilerini zamanında ödemeleri gerektiği belirtildi. Karaman, Camili ve Korucuk bölgesinde oturanlar şehir merkezine gelmeden Emlak ve İşyeri Çevre Temizlik Vergilerini (ÇTV), Camili Ek Hizmet Birimleri veznelerinden ödeyebilecek.