Emine Beder, Sakaryalı Hanımlarla Buluştu

sakaryalı firmalar
14 yıl önce

Ada Alışveriş Merkezi; Kasım ayı etkinlikleri çerçevesinde ilk olarak ünlü yemek tarifçisi Emine Beder’i davet ederek, Ada AVM ziyaretçileriyle buluşturdu.

Kitabını İmzaladı

Televizyonlardan yakından tanıdığımız ünlü yemek tarifçisi Emine Beder; hafta sonu Pazar günü Ada AVM’ye gelerek, hayran ve alışveriş merkezi ziyaretçileriyle buluştu. Ada AVM’de yemek tariflerinin yanı sıra, pek çok hastalık ile bitkisel ve doğal yöntemler ile ilgili de bilgi verdi. Yemek yaparken sebzelerin vitamininden maksimum derecede nasıl faydanılacağı konusuna bilgilendiren Emine Beder, Adapazarı’lı hanımların sorularını da cevaplandırdı. Emine Beder ayrıca; son çıkardığı yemek kitabını imzaladı.

Emine Beder Kimdir?

Emine  Beder 1960 yılında Konya Akşehir'de doğdu. 1990 yılından beri birçok televizyon programında danışman ve sunucu olarak çalışan Beder, 1994'te Sabah'ta, 1996 yılında ise Sofra Dergisi'nde yazar ve danışman olarak bulundu. Bazı özel kurslarda usta öğreticilik yaptı. Ulusal  televizyon ve radyolarda çeşitli programlar hazırlayan Beder’in yemek konusunda yaptığı araştırmalar ve kitapları bulunmaktadır. Beder’in  yemek yapmayı Akşehir'in yerlilerinden olan babasından öğrendiğini söylemiştir.