Eğitim Hayatlarının İlk Heyecanı Yaşadılar

Eğitim, Öğretim
Eğitim, Öğretim
Danışmanlık, Marka Patent Hizmetleri, Belgelendirme, Mesleki Eğitim Hizmetleri
Danışmanlık, Marka Patent Hizm…
İngilizce Kursları, yabancı dil kursları, yurtdışı eğitim danışmanlığı
İngilizce Kursları, yabancı di…
Eğitim tasmaları
sakarya eğitim amaçlı yurtlar
13 yıl önce

Bahçelievler Gazi İlköğretim Okulu 1-D sınıfı öğrencileri öğretmenleri Esra Aran yönetiminde düzenledikleri okuma bayramında sevinçlerini aileleri ve yakınlarıyla paylaştılar.

Bahçelievler Gazi İlköğretim Okulu Konferans Salonu'nda düzenlenen program saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Ardından sınıf korosu birbirinden güzel şarkıları başarıyla seslendirdi.

Öğrenciler bin bir emekle hazırladıkları gösterileri büyük bir coşku içinde sundular. Sergiledikleri gösterilerin her birinin sonunda aldıkları alkışlar öğrencileri coşturdu. Program süresince öğrenciler şiirler okudular, ront, klip ve skeçleri başarıyla canlandırdılar.

Program sonunda sahneye davet edilen Okul Müdürü Cumhur Karasu, öğrencileri ve programın hazırlanmasında emeği geçen öğretmen ve velileri kutladı. Öğrencileri artık kendi evlatları gibi gördüklerini ve onlarla anne babaları ne kadar onur ve gurur duyuyorsa kendilerinin de aynı onur ve gururu duyduğunu belirten Cumhur Karasu sınıf öğretmeni Esra Aran’a da bir buket çiçek hediye ederek teşekkür etti.

Programın ardından okul yemekhanesinde programı izleyen davetlilere öğrenci velileri tarafından ikramlarda bulunuldu.