Düğün salonunun asma tavanı çöktü: 6 yaralı

Düğün ve Evlilik
Düğün ve Evlilik
Düğün Salonları
Düğün Salonları
Düğün davetiyesi
düğün arabası süs çiçeği
8 yıl önce
Adapazarı\'nda bir düğün salonunda bu akşam yapılan düğün töreni sırasında asma tavandaki kartonpiyerin davetlilerin üzerine çökmesi sonucu 6 kişi yaralandı.

Çevre Yolu üzerinde bulunan bir düğün salonunda bu akşam yapılan törenle dünya evine giren Oğuz-Tuba Ercan çiftinin mutluluğuna yaşanan ilginç kaza gölge düşürdü. Çiftin mutlu günlerine tanıklık yapmak üzere salonuna gelen davetliler saat 22.15 sıralarında salonun asma tavanındaki kartonpiyerin büyük gürültü ile düşmesiyle şoke oldu. Asma tavan üzerlerine düşen davetlilerden 6\'sı yaralanırken, yaralılar olay yerine gelen ambulanslarla Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi\'ne kaldırılarak tedavi alına alındılar.

Kaza nedeniyle düğün sonlandırılırken hastanede tedavi altına alınan ve çoğu başına sert bir cismin çarpması sonucu yaralanan yaralılar, bir anda deprem olduğunu zannettiklerini ve korkuya kapıldıklarını belirttiler. Düğün salonu sahipleri asma tavanının çöktüğü salondan habercilerin görüntü almalarına izin vermezken, polis düğün salonunu mühürledi.