Down Sendromlu Zeynep’in mutlu günü

Erenler'de Down Sendromlu Zeynep’in hayalini kurduğu kına gecesi gerçek oldu. Zeynep’in hayalini gerçekleştirmek için düzenlenen temsili kına gecesi gerçeğini aratmadı.

Erenlerde yaşayan 47 yaşındaki Down Sendromlu Zeynep’in kına gecesi hayali Erenler Belediyesi ve Balkan Organizasyonun ortaklaşa düzenlediği temsili kına gecesi ile gerçek oldu. Erenler Belediyesi Düğün Salonu'nda düzenlenen kına gecesinde Zeynep hem kına kaftanı giydi hem de kınası yakıldı.

Başkan Öztürk, yüzük hediye etti


Zeynep’in kına gecesine Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Zeynep ‘in ailesi ve birçok arkadaşı katılarak onu mutlu gününde yalnız bırakmadı. Davul eşliğinde salona giriş yapan Zeynep’e Başkan Öztürk yüzük hediye ederek hayatında hep mutlu olması temennisinde bulundu.

Ailesi teşekkür etti


İlerleyen saatlere kadar arkadaşları ile halay çekip bol bol oynayan mutluluğu yüzünden okunan Zeynep eline aldığı mikrofonla kına gecesine katılanlarla mutluluğunu paylaşarak Başkan Öztürk‘e teşekkür etti. Zeynep’in mutluluğuna şahit olan Zeynep’in ablası “ Kızımızın hayalini gerçekleştirdik. Allah onlardan razı olsun. Zeynep’in mutlu olduğunu görmek bizi de çok mutlu etti” diyerek böyle güzel bir organizasyonu kendilerine sunmalarından dolayı Belediye Başkanı Cavit Öztürk’e ve emeği geçen herkese teşekkür etti.
5 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]