Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Diyanet İşleri Başkanı SAܒye geliyor

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş ‘Bilgiden Bilince Gençlerle Başbaşa’ isimli konferansa katılmak üzere Sakarya Üniversitesi’ne (SAÜ) geliyor. 

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, 9 Mayıs Çarşamba günü Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Konferans Salonu’nda düzenlenecek olan ‘Bilgiden Bilince Gençlerle Başbaşa’ isimli konferansa katılacak. Öğrenciler, öğretim elemanları ve halka açık olarak gerçekleştirilecek konferansta Diyanet İşleri Başkanının İslam Medeniyetinde bilginin önemi, bilginin yanlış kullanımının sonuçları, İslam Dünyasında günümüzde yaşanan mezhep çatışması vb. sorunlar gibi konularda önemli bilgiler vermesi bekleniyor. 
Diyanet işleri başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’ın uzun yıllar Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde Öğretim üyesi ve Dekan olarak görev yapmış olması konferansı daha da anlamlı hale getiriyor. Prof. Erbaş, konferansın ardından SAÜ Kültür ve Kongre Merkezinde Sakarya Üniversitesi Vakıf Özel Okulları tarafından düzenlenecek bir başka programa da katılacak. 
5 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle