Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Devlet Bahçeli Fen Lisesi Yükseliyor

Sakarya'nın 5.Fen Lisesi için geri sayım devam ediyor. Temel Atma Töreni gerçekleşen Devlet Bahçeli Fen Lisesinde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.
Kolonlar Yükseliyor
31 Ekimde yoğun katılımla temel atma töreni düzenlenen Devlet Bahçeli Fen Lisesi'nin temelinde kolonlar yükselmeye başladı.
Bodrum kat kolon demir montajlarının kısa sürede tamamlanıp, ilk kat için çalışmalarına başlanacak.
Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, çalışmaların hız kesmeden devam ettiğini söyleyerek;
"Geçtiğimiz haftalarda temeli atılan ve heyecanla faaliyete geçmesi beklenen Devlet Bahçeli Fen Lisesi’nin çalışmaları son sürat devam ediyor. Bugün itibariyle bodrum katın kolon demirlerinin montajlarını gerçekleştiriyor. Allah’ın izniyle bu işlemlerin tamamlanmasının ardından ilk katımız ortaya çıkacak. Projenin içerisinde 20 derslikle birlikte son teknoloji laboratuvarlar ve öğrencilerimiz için geniş spor alanları olacak. Gençlerimiz ve öğrencilerimiz en kıymetli hazinelerimiz. Yavrularımız için yapılan hiçbir yatırım boşa değil. Sağlam temelle sağlam gelecek inşaat etmek için yüklenici firmamız olan BMM Birleşik Müteahhitler Müşavirlik İnşaat Proje ve Vizyon Tesisat İnşaat Hafriyat Nakliyat ve Hendek Belediyesi iştiraklerinden TÜRKAY A.Ş ile ekiplerimiz ellerinden geldiğince, 7/24 esasına göre çalışmalarını sürdürüyor. An be an iletişim halindeyiz" dedi.
10 ay önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle