Cumhurbaşkanı 24 Eylül'de Gelmiyor

24 Eylül'de Sakarya'ya gelmesi beklenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın programının netleşmediği öğrenildi. Ziyaretin ileri bir tarihte gerçekleşebileceği belirtiliyor.
Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın toplu açılış töreni için Eylül ayı sonunda Sakarya'da olacağı bildirilmişti.
Dün ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 24 Eylül Cumartesi günü Sakarya'da olacağı yönünde bilgiler gelmişti. Bugün ise Sakarya Valiliği basın kuruluşlarına ziyarete ilişkin programı takip edecek olan basın mensuplarına tanıtım kartı düzenlenmesine yönelik bilgilendirme yapmıştı.
Ancak Valilik ikinci bir duyuru göndererek Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 24 Eylül'de Sakarya'ya yapacağı ziyaretin sehven bildirildiğini aktardı. Valilik yazısında; "
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın 24 Eylül 2022 Cumartesi günü İlimizi teşrif edecekleri sehven bildirilmiş olup, ileriki tarihlerde olası gelişlerine istinaden hazırlık çalışmaları yapılmaktadır. İlimizi ziyaret programları kesinleştiğinde ayrıca kamuoyuna bilgi verilecektir" denildi.
Yapımı tamamlanan eski adı Toyotasa olan Sadıka Sabancı Devlet Hastanesi başta olmak üzere birçok hizmetin toplu açılışını gerçekleştirmesi beklenen Erdoğan'ın ziyaretinin ileri bir tarihte gerçekleşebileceği belirtiliyor.
1 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]