Çocuk Akademisi'ne başvuru süresi uzatıldı

Serdivan Belediyesi tarafından ilköğretim öğrencileri için düzenlenen Çocuk Akademisi’nin yeni dönem program başvuruları bir hafta daha uzatıldı.

Çocukların velileri ile birlikte okul saatlerine uygun olarak 3 farklı kulübü tercih edebildikleri Çocuk Akademisi’nde, kayıtlara gösterilen yoğun ilgi üzerine başvuru süreleri uzatıldı. 14 Eylül’de başlayan kayıtların 19 Eylül Cumartesi günü sona erdiğini belirten Akademi yetkilileri, 9 günlük bayram tatili dolayısıyla kayıt dönemini kaçıran vatandaşların yoğun talebi doğrultusunda ek sınıfların açıldığını ve kontenjan artırımına gidilerek kayıt süresinin bir hafta daha uzatıldığını dile getirdiler.

İngilizce, Sayısal Düşünce, Görsel Sanatlar, Musiki, Geleneksel Sanatlar, Adab-ı Muaşeret, Zeka Oyunları ve Temel Dini Bilgiler kulüplerinde yer almak isteyen öğrencilerin 2 Ekim 2015 Cuma gününe kadar kayıt yaptırabilecekleri ifade edildi. Alanında yetkin hocaların verdiği derslerin yanı sıra geniş kütüphanesi, ferah sınıfları, oyun sınıfı ve gezi programları ile Çocuk Akademisi’nin tüm programlarının ücretsiz olarak verileceği belirtildi.

1 ve 8’inci sınıf hariç tüm ilköğretim öğrencilerinin 2 Ekim Cuma gününe kadar velileri ile birlikte Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi’ne şahsen başvuru yapabilecekleri belirtildi.
8 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
1549b4071d63b954c549c4bcb641fc90@