Çelik, Ferizli OSB'yi gezdi

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, Ferizli OSB’yi gezerek yerinde incelemelerde bulundu. Çelik’e Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk eşlik etti.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik Ferizli’ye ziyaret gerçekleştirerek yükselmekte olan Ferizli OSB’nin son halini gezerek bir takım incelemelerde bulundu. Çelik ve Başkan Soğuk, Organize sanayi Bölgesi’nde inşaatı devam eden fabrika alanlarını da gezerek bilgi aldı.

Ferizli OSB’nin hızla yükseldiğine dikkat çeken Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, ‘’hızla gelişen ve büyüyen OSB tamamlamadığın da Ferizli’ye çok şey katacak. Ak Parti iktidarı olarak insanlarımıza istihdam alanında katkı sağlamak için sürekli çalışıyoruz. Herkes bulunduğu yerde iş sahibi olsun istiyoruz. Bununla ilgili gerekli adımları da atıyoruz. Hızla yükselen Ferizli OSB’de istihdam alanında bulunduğu bölgeye büyük katkı sağlayacak. İlçeye hayırlı olsun,’’ dedi.

Belediye Başkanı Ahmet Soğuk ise Ferizli OSB’de en az 5 bin kişinin istihdam edileceğine vurgu yaparak, ‘’bugün Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcımız Sayın Hasan Ali Çelik ile beraber Ferizli OSB’mizi gezerek bir takım incelemelerde bulunduk. Bakan yardımcımıza teşekkür ederiz. İnşallah OSB’miz tamamlandığında ilçemize ve ilimize ekonomik katkı sağlayacak. 7.200 dönümlük alan üzerine inşa edilecek Yeni OSB’miz ile de, Sanayide Türkiye’nin enleri arasına giren bir ilçe olacağız,’’ dedi.
6 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
94c703ae53a509900f7b4d8e0868d217@