Cavit Öztürk'ten Sakaryaspor'a kombine desteği

Sakaryaspor Başkanı Selahattin Aydın, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ziyaret ettiği Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ten 50 Bin TL kombine desteği aldı.

Sakaryaspor Başkanı Selahattin Aydın beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü makamında ziyaret etti. Ziyarette Başkan Öztürk’ten 50 Bin TL kombine desteği alan Sakaryaspor Başkanı Selahattin Aydın, “Sezon öncesi kombine bilet satışları için belediye başkanlarımızı ziyaret ederek kombine bilet almalarını talep ediyoruz, bu manada talebimizi olumlu karşılayarak Sakaryaspor’a 50 Bin TL’lik kombine bileti ile destek olan Erenler Belediye Başkanımız Cavit Öztürk’e teşekkür ediyoruz” dedi.  

"Şehir takımına sahip çıkmalı"

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Sakaryaspor’un yeni yönetimine başarılar diledi. Başkan Öztürk, Selahattin Aydın’ı yeniden Sakaryaspor Başkanı olarak görmekten ayrıca çok mutlu olduğunu, Aydın’ın Sakaryaspor’u yeniden hak ettiği yere taşıyacağına inandıklarını, ancak bu şehrinde kendi takımına sahip çıkması gerektiğini dile getirdi. Başkan Öztürk, Sakaryaspor ile ilgili biz üzerimize düşen görevi yerine getirmeye çalışıyoruz ve buna da devam edeceğiz. Ancak kendine ben Sakaryalıyım diyen her esnaf bir kombine bilet alması lazım ve özellikle bu şehrin suyunu içen, havasını soluyan, nimetlerinden faydalanan iş adamlarımıza, sanayi kuruluşlarımıza seslenmek istiyorum bu şehre ve bu şehrin takımı Sakaryaspor’a borcunuz var” diye konuştu.
10 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]