Camili'de Üvey Babadan Kaçan Kız 3. Katta Asılı Kaldı!

Aşılı arizona
camili kiralık daire
10 yıl önce
Yenikent Camili mahallesinde korkunç bir üvey baba şiddeti yaşandı. Uyuşturucu kullandığı iddia edilen üvey baba üvey kızı olan 14 yaşındaki çocuğa şiddet uygulayınca kız çocuğu apartmanın 3 katındaki dairenin camından atlamaya kalktı.

Alınan bilgilere göre 14 yaşındaki bir kız çocuğu kullandığı uyuşturucunun etkisinde kaldığı iddia edilen üvey babası tarafından şiddete maruz kalması üzerine kendisini şiddet uygulayan üvey babasının elinden kurtarmak için apartmanın 3 katında bulunan dairenin camından kaçmak isterken 3 katın camında asılı kaldı.

Şiddet mağduru küçük kızın önce intihar etmek istediğini sanan vatandaşlar, küçük kızı kurtarmak için harekete geçtiler. Önce servis aracıyla bir yerden getirilen yüksek merdiven yeterli olmayınca itfaiyenin gelmesi beklendi.

Aşırı sıcağın altında uzun bir zaman 3 katta bulunan dairenin camında asılı kalan kız çocuğu, olay yerine gelen itfaiye ekipleri tarafından itfaiye aracının merdivenleri ile kurtarılarak aşağıya indirildi. Uğradığı şiddet, korku ve uzun süre sıcağın altında binanın 3. katında asılı kalmaktan bitkin düşen 14 yaşındaki kız çocuğu üvey baba şiddetinden emniyet güçlerine sığındı.

Adapazarı Camili'de, 3. kattaki evlerinin penceresinden kaçmak isteyen 14 yaşındaki B.G’nin annesinin birlikte yaşadığı B.İ.’nin içtiği sarma tütünü uyuşturucu madde zannederek paniğe kapıldığı ortaya çıktı.

Olay, Adapazarı'nda meydana geldi. 14 yaşındaki B.G'nin, annesinin birlikte yaşadığı B.İ. tarafından şehir dışına giden annesinin yanına gönderilmemesinin ardından pencereye çıktığı öğrenildi.

Uyuşturucu sanmış

Pencerede ‘kurtarın beni’ diye çığlıklar attıktan sonra itfaiye tarafından kurtarılan B.G.’nin poliste alınan ilk ifadesinde annesinin şehir dışına gittiği ve annesinin birlikte yaşadığı B.İ.’nin uyuşturucu madde kullandıktan sonra kendisini Düzce’ye göndermemesi üzerine korkarak odasının kapısını kilitleyerek pencereye çıktığı kaydedildi.

Yapılan tahkikatta, küçük kızın, B.İ.’nin içtiği sarma tütünü uyuşturucu madde zannettiği ve bundan dolayı paniğe kapıldığı öğrenildi.

Annesi şehir dışında olduğu için B.İ'ye teslim edilmeyen B.G., Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'nden annesi tarafından teslim alındı.