Bu şenlik çocuklar için

Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenecek olan ‘Çocuk Şenliği’ Kent Park’ta çocuklarla buluşacak. Taha Toplu, “Kent Park’ta gerçekleştireceğimiz şenlikte birçok oyun grubunu ve eğlenceli etkinlileri çocuklarımızla buluşturacağız. Bu şenlikle miniklerimizin yüzünde tebessüm olacağız. Etkinliğimizde şehrin tüm çocuklarını aramızda görmek istiyoruz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenecek olan ‘Çocuk Şenliği’ 4 Ağustos Cumartesi ve 5 Ağustos Pazar günleri saat 16.00 ile 21.00 arasında Kent Park’ta çocuklarla buluşacak. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Halkla İlişkiler Şube Müdürü Taha Toplu, çocukların unutamayacağı bir şenlik düzenleyeceklerini belirtti.

Tebessüm olmaya geliyoruz

Toplu, “Kent Park’ta gerçekleştireceğimiz şenlikte birçok oyun grubunu ve eğlenceli etkinlikleri çocuklarımızla buluşturacağız. Oyun Grupları, Sahne Gösterileri, Uçurtma Atölyesi, Tohum Atölyesi, Geri Dönüşüm Atölyesi, Yüz Boyama, Sosis Balon, El Baskısı, Çuval Yarışları, Halat Çekme, Mendil Kapmaca ve Goncagül Tiyatrosu gibi birçok etkinlikte miniklerimizin yüzünde tebessüm olmaya geliyoruz. Etkinlikte şehrin tüm çocuklarını aramızda görmek isteriz” ifadelerini kullandı.
5 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]