Bu nasıl kapanma? Şok görüntü

Oto Müzik ve Görüntü Sistemleri
Oto Müzik ve Görüntü Sistemler…
Oto görüntü sistemleri
zemin etüdü nasıl yapılır
1 yıl önce

Koronavirüsle mücadele kapsamında dün akşam 19.00'dan itibaren başlayan 17 günlük tam kapanmanın ilk gününde Sakarya'daki trafik yoğunluğu görenleri hayrete düşürdü. Yazlık kavşağında oluşan uzun araç kuyruğunu görenler "Bu nasıl tam kapanma?" demekten kendini alıkoyamadı...

Koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında Ramazan Bayramı’nı da kapsayacak olan 17 günlük tam kapanma  81 ilde olduğu gibi Sakarya’da da dün akşam saat 19.00'da başladı. Kentte bazı noktalarda trafik yoğunluğu oluştu, vatandaşlar bu durumu şaşkınlıkla karşıladı.

"BU NASIL TAM KAPANMA?"
Yasağın ilk gününde Adapazarı Yazlık Kavşağı'nda uzunca trafik kuyrukları oluştu. Oluşan trafik yoğunluğu görenleri hayrete düşürürken, Yazlık Kavşağı'nda trafiğe takılan vatandaşlar "Bu nasıl tam kapanma?"  demekten kendini alıkoyamadı.

ÇALIŞANLARIN YÜZDE 61'İ MUAF
İçişleri Bakanlığı'nın genelgesinde kapanmadan muaf kişiler ve sektörler 43 maddede sıralanıyor. DİSK'in raporuna göre muafiyet, çalışanların yüzde 61’ini kapsıyor. Yine rapora göre çalışanların yüzde 22’si de kısmen muaf. Sabah saatlerindeki yoğunluğu da bu çalışan kesimin ve izin belgesi ile yollara düşenlerin oluşturduğu değerlendiriliyor.