Bu haftasonu Sakarya'da ne yapılır?

Bahar ayının ilk haftasonunda evde durmak istemiyor ve Sakarya'da gidebileceğiniz etkinlikler arıyorsanız size birkaç önerimiz var.

1. Sinema
Sinema severler için bu hafta 4 yeni film vizyona girdi.
Yerli film sevenler için Recep Tayyip Erdoğan'ın hayatından bazı kesitler sunulan Reis filmi veya Ferzan Özpetek'in kendi kitabından uyarladığı İstanbul Kırmızısı filmi, yabancı film sevenler için ise Bilim Kurgu türündeki Logan filmi bu hafta Sakarya'da gösterime girdi. Çocuklar ve animasyon sevenler için ise Karlar Kraliçesi 3: Ateş ve Buz eğlenceli bir tercih olabilir.
Sakarya'daki sinemalar ve seans bilgileri için tıklayın

2.Sergi
10 Şubat'ta Sakarya Sanat Galerisi (SSG)'de kapılarını açan Münevver Üçer Tezhip Sergisi'ni ziyaret etmediyseniz bu haftasonu son şansınız. Sergi pazar günü sona eriyor.
Son haftasına giren bir diğer sergi ise Ofis Sanat Merkezi (OSM)'deki Fatih Gürsel "Foto-Grafik" Fotoğraf Sergisi
3. Çocuklar için
Haftasonunu çocuklarıyla kaliteli vakit geçirmek isteyen ebeveynleri Agora AVM'de iki farklı etkinlik bekliyor
Ariel'in Maceraları Çocuk Tiyatrosu Cumartesi ve Pazar günü  15:30-18:30 seansları ile, Cumartesi günü 13.00-18.00 saatleri arasında Kar Küresi Yapım Atölyesi, 5 Mart Pazar Günü saat 13.00-18.00 arasında ise Quilling Sanatı Atölyesi Agora Çocuk Kulübü'nde ziyaretçilerini bekliyor olacak. Üstelik etkinlikler ücretli değil.
4. Konser
Haftasonunu bir konser ile bitirmek isteyenler için Pazar akşamı 20.00'da Adapazarı Kültür Merkezi'nde PERA adlı grup sahne alacak.
5. Spor
Cumartesi günü 17.30 da Sakarya Atatürk Spor Salonu'nda Sakarya Büyükşehir Basketbol‎Sakarya BŞB.Basketbol-Samsun BŞB. Anakent karşılaşması gerçekleşecek.
6. Gezi
Baharın gelmesi ile güzelleşen havanın tadını Sakarya'da gezerek çıkarmak isteyenler için Çark Caddesi'nden Sapanca Gölü'ne bir çok alternatif bulunuyor.
Dilerseniz Sakarya'da gezilecek yerleri buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.
Lexmark Fotokopi Sakarya
Sakarya Hamam
5 yıl önce
title
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]