Bu bahçe, 12 uçan araç gördü!

Otomotiv ve Araç
Otomotiv ve Araç
Kent - Bahçe Mobilyaları ve Peyzaj
Kent - Bahçe Mobilyaları ve Pe…
Araç Kiralama
Araç Kiralama
Bahçe bakımı
Ahşap bahçe süsleri
2. El Araç alım satım
160 km. hızla uçan oyuncak uça…

Serdivan 32 Evler Polis Kontrol Noktası kavşağında bir otomobil hızını alamayıp evin bahçesine uçtu. Evinin bahçesine 12'nci kez araç uçtuğunu söyleyen vatandaş önlem alınmasını istedi.
Ölümlü ve yaralamalı çok sayıda kazanın yaşandığı 32 Evler Beşköprü Caddesi Polis Kontrol Noktası kavşağında bir kaza daha yaşandı. Sürücüsünün ismi öğrenilemeyen 81 EM 696 plakalı otomobil, yokuş aşağı inerken kavşaha hızla girdi.

Sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil kaldırıma çarparak bir evin bahçesine uçtu. Kazada yaralanan olmazken araç çekici yardımı ile kaldırıldı.

Otomobilin bahçesine uçtuğu evin sahibi Sefer Doğan, kavşağın açılmasından bu yana bahçesine 12 kez araç uçtuğunu belirterek; "Sürekli kaza oluyor. Bu kazalarda bir kişi öldü. Beton ve çelik bariyerde koydular ancak çözüm yok. Bahçemde bir çok ağaç yıkıldı. Bahçede durmak çok tehlikeli. Araçlar yokuştan hızla ilerleyip kavşağa giriyor. Kavşağa acilen set ve ışık yapılarak önlem alınsın. Bir kişi daha ölmeden önlem alınmalı" dedi.