Boşanma Davası Öncesinde Kocanın Eşini Defalarca Bıçakladığı Olayın Kamera Görüntüleri

Araç Takip ve Kamera Sistemleri
Araç Takip ve Kamera Sistemler…
Kapalı devre kamera sistemleri
kamera sistemleri
17 gün önce
Kocanın bıçağı tişörte saklayıp erkek arkadaşıyla oturan eşinin yanına geldiği, ardından eşini bıçakladığı, esnafın canları pahasına adamı durdurmaya çalıştığı ve kadının ise kanlar içinde kaçtığı anlar kameraya yansıdı.
Olay, 7 Eylül günü sabah saatlerinde Adapazarı ilçesi 15 Temmuz Camili Mahallesi’nde bulunan Adliye binası karşısındaki iş merkezi mevkiinde yaşandı.
Edinilen bilgiye göre, boşanma aşamasında oldukları ve bir süredir ayrı yaşadıkları öğrenilen E.B. (31) ile Ş.B. (25), davaları için Adliye'ye geldi.
Ş.B. iddiaya göre, erkek arkadaşı ve erkek arkadaşının yengesiyle Adliye binası karşısında bulunan bir işletmede oturup duruşmayı beklerken E.B., bıçakla eşinin yanına geldi. E.B., eşine bıçakla saldırdı. Kadın kanlar içinde kalırken erkek arkadaşı kaçtı. İşletme sahibi Selahattin Hazır ve eşi, saldırgan kocayı canları pahasına durdurmaya çalıştı. Esnaf ve eşinin müdahale ettiği saldırgan yere düşerken kanlar içinde kalan kadın yandaki büfeye kaçıp sığındı. Yerden kalkan koca büfeye girerek eşini bıçaklamaya devam etti.
Bu sırada Adliye girişindeki Polisler koşarak olay yerine gelip silah çekerek saldırganı etkisiz hale getirdi.
Kadın hastaneye kaldırılırken kocası tutuklandı.
DEHŞET ANLARI KAMERADA
Öte yandan yaşanan olayın güvenlik kamera görüntüsü ortaya çıktı. Görüntüde E.B., tişörte sakladığı bıçakla eşi Ş.B. ve erkek arkadaşı ile erkek arkadaşının yengesinin oturdukları masaya geliyor.
Koca eşine bıçakla saldırırken kadının erkek arkadaşı ve yengesi kaçıyor. İş yeri sahibi ile eşi, saldırganı durdurmak için canları pahasına müdahalede bulunuyor. Bu sırada saldırgan ve ona müdahale eden işletme sahibi ve eşi yere düşüyor. Bu sırada kanlar içinde kalan Ş.B. koşarak büfeye gidiyor. Yerden kalkan saldırgan koca eşinin peşinden büfeye koşuyor.
Koca, kamera dışındaki büfede eşini bıçaklamaya devam ederken dışarda büyük panik yaşanıyor.