"Bilet Fiyatlarını Arttırmayacağız"

Sakaryasporlular Derneği'nin bilet fiyatlarını bir maçlığına arttıralım teklifine karşın Başkan Recep Hacıeyüpoğlu;
 
''Antalyaspor maçının bilet fiyatlarını değiştirmedik.
Sakaryaspor Taraftarlar Derneği
üyelerinin Antalyaspor maçının bilet fiyatlarının artırılmasına ilişkin iyi niyetli bir talepleri oldu. Maç pazartesi günü televizyondan canlı olarak verilecek. Canlı yayın olması itibariyle bilet fiyatlarını artırırsak, Altay maçında yakalamış olduğumuz atmosferi yakalayamayabiliriz diye düşündük. Kaldı ki, stadın dolması şehirdeki tüm taraftarların şampiyonluğumuza inanmış oldukları anlamına geliyor. Bilet fiyatlarını artırarak kesinti yapmayalım istedik. Tatangaların bu jestini taktir ediyoruz.''  şeklinde açıklama yaptı.

Sakaryasporlular Derneği birkaç gün önce şu şekilde çağrı yapmıştı;
 
"Bilindiği gibi; Sakaryaspor kısıtlı imkânlarına ve dar bütçesine rağmen şu anda ligin zirvesinde yer almakta ve şampiyonluğun en büyük favorisi konumundadır.
 
Bugün; yıllardır seslendirdiğimiz eleştirilerimizi bir kenara bırakarak ve tüm şehir olarak tek yürek olmamız gereken gündür...
 
Sakarya Valisi Sayın Hüseyin Atak’ın girişimleri ile 04 Nisan 2008 günü gerçekleştirilen toplantıda şehrimiz iş adamları, belediyeleri ve sivil toplum örgütlerinin gerekli hassasiyeti gösterdiler. Haber için tıklayın.
 
Gelinen noktada en büyük pay kuşkusuz teknik heyet ve futbolcularımıza aittir.
 
Sakaryasporlular Derneği
; sezon başından bu yana futbolcu ahlakı ve görev bilinci içerisinde onurlu bir mücadele sergileyen futbolcularımıza bir jest yapmak ve bugün gerçekleştirilecek olan kampanyanın da açılışı mahiyetinde, Sakaryaspor Kulübü Yönetimi’ne aşağıdaki teklifini arz etmektedir:
 
Sahamızda oynanacak olan Antalyaspor maçında, bilet fiyatlarını; mevcut fiyatların üzerinde belirleyiniz.
 
Hâsılatı; Altay maçındaki tarifeden kasanıza koyunuz ve aradaki farkı, Sakaryaspor taraftarlarının çam sakızı-çoban armağanı bir hediyesi olarak futbolcularımıza ve teknik heyetimize dağıtınız.
 
Kadirşinas Sakaryaspor Taraftarları; atılan bu adıma mutlaka cevap verecek ve o gün tribünleri tıka basa dolduracaktır.
 
Bu ilk adımın ardından, yarın gerçekleşecek toplantıdan da tüm şehrin ortak paydamız Sakaryaspor etrafında toplandığını ve gerekli adımların atıldığı haberlerini almak umudundayız.
 
Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.
 
TATANGALAR"

16 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
e476abd0d6d4d54e6fdeeaba3d7066a7@