Başkan Toçoğlu Sakarya GİAD yönetim kurulunu ağırladı

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Genç İş Adamları Derneği (GİAD) Başkanı Gökhan Korkmaz ve Yönetim Kurulu Üyelerini makamında misafir etti. 

Ziyarette dernek çalışmaları ile ilgili bilgiler veren Korkmaz, “Derneğimize kayıtlı yaklaşık 100 üyemiz var. Kısa süre önce faaliyetlerimize başladık. Türkiye genelinde 100’e yakın şubemiz var. Şehrimizin ticaret hacmini geliştirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diye konuştu. 

Başkan Toçoğlu, “Genç girişimlerimiz sosyal projelere katkı sağlamalılar. Kadın girişimcilerin daha aktif faaliyetlerde bulunmaları için derneklerin bu yönde çalışmalar yapmaları da önemli. Genç girişimciler konusunda da gerekli eğitsel çalışmalar gerçekleştirilmeli. Bu konuda yeni modeller geliştirilebilir. Ülkemizin geleceği adına genç girişimcilerin sorumluluğu oldukça yüksek. İnşallah derneğiniz de genç girişimcilerin yetişmesine öncülük eder” diye konuştu. Toçoğlu, “Büyükşehir Belediyesi olarak girişimcilik fikrinin gelişmesi için ciddi çalışmalar yürütüyoruz. Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri’nde 11. dönemi geride bıraktık. Müteşebbis ruhu harekete geçirecek önemli çalışmalarımız var. Genç, dinamik, zamanı okuyan, cesur ve genç girişimci adaylarımız için elimizden gelen desteği sunmaya devam edeceğiz. Gençlerimiz girişimcilik faaliyetlerini sürdürürken iş ahlakından da ödün vermemeliler. İnşallah önümüzdeki süreçte derneğimizle de örnek çalışmaları hayata geçireceğiz” ifadelerini kullandı.
8 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
118229c00469bd3d205cdd1f5e5439d8@